رد اعلامیه
به مشاور زیبایی انجمن پوست ایران خوش آمدید. برای استفاده از کلیه امکانات انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید. لطفا سوالات خود را زیر قسمت مربوطه مطرح نمایید و منتظر پاسخ متخصصین باشید. جهت آشنایی بیشتر می توانید راهنمای کار با انجمن را بخوانید. با سپاس

کلینیک مدیکو درما

شروع موضوع توسط shadi7600 ‏6/11/17 در انجمن مرکززیبایی و کلینیک زیبایی

تزریق چربی | کاشت مو | هایفوتراپی | کاشت ابرو | تزریق ژل | پلکسر
بارگذاری...
  1. shadi7600

shadi7600 عضو گروه

حس اعتماد و آسودگی خیال برای دریافت بهترین و اثربخش ترین نتیجه، قوی ترین حسی است که مراجعین مرکز متخصصین پوست تهران (مدیکودرما) آن را تجربه میکنند و در نظر سنجی ها بارها به آن اشاره کرده اند. علاوه بر موارد فوق، محیطی آرام و زیبا، دریافت اطلاعاتی سودمند برای مراقبت از پوست و مو، پیوستن به گروه مشتریان ویژه مدیکودرما و بهره مند شدن از مزایای ویژه آن مرکز، تجربه ای دلنشین را در ذهن مراجعین این مرکز تخصصی، نقش می بندد. شما نیز میتوانید این ادعا را تجربه کنید. اگر شما هم جزو کسانی هستید که به زیبایی و سلامت پوست و مویتان اهمیت میدهید و تجربه بهره مند شدن از خدمات کلینیک تخصصی مدیکودرما (مجتمع متخصصین پوست تهران) را داشته اید، حتما نظرتان را در این صفحه با دیگران به اشتراک بگذارید.

آدرس:
    تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، نبش بخشندگان

تلفن:
    ۸۸۱۹۷۹۸۱-5

Fateme از این پست تشکر کرده است.
  2. Fateme

Fateme عضو گروه

با سلام.پوست من بصورت ژنیتیکی چروک داره،مخصوصا دور چشمام.۳۱ ساله هستم و حدود ۶ بار بوتاکس تزریق کردم،اما همون ابتدای کار چروک ها کامل برطرف نمیشن و بعد دو ماه هم برمی گردن.ایا روش دیگه ای برای من وجود داره؟ اگر باید لیزر،ایکون یا... کنم چه مدت باید درمان رو ادامه بدم؟با تشکر.

بارگذاری...