رد اعلامیه
به مشاور زیبایی انجمن پوست ایران خوش آمدید. برای استفاده از کلیه امکانات انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید. لطفا سوالات خود را زیر قسمت مربوطه مطرح نمایید و منتظر پاسخ متخصصین باشید. جهت آشنایی بیشتر می توانید راهنمای کار با انجمن را بخوانید. با سپاس

کاشت مو

شروع موضوع توسط somayeh ‏13/2/17 در انجمن کاشت مو

تزریق چربی | کاشت مو | هایفوتراپی | کاشت ابرو | تزریق ژل | پلکسر
بارگذاری...
  1. somayeh

somayeh مدیر

برای اقدام به کاشت مو باید به این مسئله نتیجه داشت که آیا طاسی قطعی رخ داده است و یا هنوز ریزش مو ادامه دارد. به همین سبب غالبا کاشت مو در سنین 18 تا 25 سالگی که هنوز ریزش مو قطعی نشده است انجام نمی پذیرد.
    iranian111.jpg
    از طرفی کسانی می توانند کاندید مناسبی برای کاشت مو باشند که در پشت گردن خود تراکم بالای مو برای پیوند داشته باشند. به این مسئله نیز باید توجه داشت که پوست سر فرد به اندازه ای شل باشد که بخیه زدن و انجام عمل را به صورتی که جای کمتری ار خود باقی بگذارد ممکن کند. البته این مشکل نیز با روش FUE حل شده است و افرادی که پوست سر شلی ندارند باید از روش FUE استفاده کنند.

قبل از عمل در جلسات مشاوره میزان حجم مورد نیاز برای پیوند و دیگر مسائل همچون وضعیت سلامت فرد و بیماری های خاص او سنجیده می شوند. در این مرحله پزشک راه های ممکن برای پیوند را با متقاضی در میان یم گذارد و راه حل نهایی را انتخاب می کند.

کاشت مو علاوه بر افزایش حجم موی سر و کاهش طاسی در این محدوده یم تواند در پوشش دادن اسکارهای سر که باعث رشدنکردن مو در این ناحیه شده است و ظاهری نا متناسب برای فرد به وجود آورده است نیز موثر باشد. به همین دلیل از این روش برای پیوند مو در نواحی کم حجم و کوچک نیز استفاده می شود

2. sadegh90

sadegh90 عضو گروه

از هفده سالگي موهام شروع به ريزش كرد. به دكترهاي مختلفي مراجعه كردم كه مشخص شد هورمون مردانه دارم. چنديد سال قرص مصرف كردم اما فقط موهاي روي صورتم از بين رفت ولي همچنان تا الان كه 25 سالمه موهام ميريزه. چند ماه پيش متوجه شده كيست دارم. الان قرصام عوض شده و منتظرم ببينم نتيجه چي ميشه. موهاي جلو و وسط سرم خيلي ريخته اما پشت سرم خوبه. موهام نازكم شده. ميخوام بدونم آيا ميتونم از كاشت موي طبيعي استفاده كنم؟

3. mohammad-saleh

mohammad-saleh عضو گروه

با سلام و خسته نباشید
    میخواستم بدونم برای کاشت مو می توان از بانک مو فرد دیگه ای استفاده کرد؟؟؟؟برادر من موهای سرش خیلی ریخته.موهای اطراف سرشم خیلی کمه هم ضعیف.
    میخواستم بدونم از مو های من میتونه قرض بگیره؟؟؟؟در ضمن خودمم ریزش مو دارم و حدود 5 ساله فینستراید مصرف میکنم.
    با تشکر

4. KindAngel14

KindAngel14 عضو گروه

سلام خسته نباشید.
    من پسرخاله ای دارم شونز سالشه هنوز بچست ولی موهاش داره می ریزه باید چیکار کرد؟ ممنون میشم کمکم کنیدخواستم ببینم چاقی باعث می شود موهاش بریزه یانه؟
    اگر کمکم کنید ممنونتون میشم با تشکر بسیار سایت خوبی دارید

5. mshafiee

mshafiee عضو گروه

سلام. ممنون میشم اگه کسی پاسخ سوالات منو بده.
    من 35 سالمه و تقریباً تمام موی جلوی سرم ریخته. بهترین روش برای کاشت موی سر من چیه و طول درمان من چقدر طول میکشه یعنی با یک جلسه تمام میشه یا نه. آیا روز بعد از عمل میشه سرکار برگشت یا اینکه باید یه مدتی استراحت کرد.

6. maryamagazade

maryamagazade عضو گروه

ریزش مو یکی از معضلاتی است که خیلی از افراد به‌خصوص آقایان از آن رنج می‌برند. در گذشته برای این مشکل راه‌حل کاربردی وجود نداشت، اما به مرور زمان با پیشرفت علم و تکنولوژی روش کاشت مووارد حیطه پزشکی شد. علت‌های متفاوتی دارد از‌جمله مشکل کم‌کاری تیروئید، کمبود آهن، رژیم غذایی سخت، برخی بیماری‌های داخلی، استرس، کمبود برخی ویتامین‌ها مثل ویتامین‌D‌، زینک و... مصرف بعضی داروها و... با این حال یکی از اصلی‌ترین علت‌های ریزش مو چه در خانم‌ها و چه در آقایان ارث است.

7. maryami

maryami عضو گروه

بعد از انجام عمل کاشت مو یکسری اعمال به منظور حفاظت از منطقه دریافت کننده گرافت‌های کاشت مو باید انجام شود. باید منطقه‌ای که کاشت مو در آن صورت گرفته است را از در معرض نور خورشید قرار گرفتن دور کرد و دو روز بعد از جراحی برای شستشوی محل مذکور باید از شامپو استفاده کرد. بعضی از جراحان به بیماران خود پیشنهاد می‌کنند روز بعد از جراحی از شامپو استفاده کنند. استفاده از شامپو بسیار مهم است چون باعث جلوگیری از دلمه بستن زخم در اطراف محور مو می‌شود

8. saraml

saraml عضو گروه

من خانم 45 ساله هستم که مبتلا به الوپسی هستم 8سال درحال درمان هستم اما نتیجه ندیدم 5سال است ارکلاه گیس استفاده میکنم اما دیگر خسته شده ام البته موهای کم پشت دارم وبانک مو نیز ندارم ازترمیم مو هم به خاطراینکه همین مقدار مو هم اسیب ببیند میترسم دچار سر در گمی هستم منو راهنمایی کنید ممنون

بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - کاشت
  1. sahar98
    پاسخ ها:
    0
    نمایش ها:
    10
  2. moein.data
    پاسخ ها:
    0
    نمایش ها:
    306