رد اعلامیه
به مشاور زیبایی انجمن پوست ایران خوش آمدید. برای استفاده از کلیه امکانات انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید. لطفا سوالات خود را زیر قسمت مربوطه مطرح نمایید و منتظر پاسخ متخصصین باشید. جهت آشنایی بیشتر می توانید راهنمای کار با انجمن را بخوانید. با سپاس

کاشت مو به روش fut

شروع موضوع توسط somayeh ‏13/2/17 در انجمن کاشت مو

بارگذاری...
  1. somayeh

somayeh مدیر

جهت مشاوره زیبایی پوست و مو و لاغری تماس بگیرید.
    در این روش با استفاده از نوارهای نازک مو و پوست از قسمت های اهداکننده، پیوند مو انجام می گیرد. به صورتی که نواری نازک از ناحیه اهدا کننده جدا می شود به صورتی که بتوان آن ناحیه را بخیه زد و ایجاد زخم و اسکار نیز در ناحیه اهدا کننده جلوگیری شود. در این روش سعی بر این است که برش ها به گونه ای باشند که کمترین آسیب به ناحیه اهدا کننده وارد شود.
    download (2).jpeg
    پس از آن برش های ایجاد شده در زیر میکروسکوپ به قسمت هایی شامل 1 تا 4 فولیکول مو تقسیم می شوند که به این قسمت ها گرافت گفته می شود. گرافت های ایجاد شده متناسب با ناحیه مشخص شده توسط پزشک برای پیوند و نوارهای به دست آمده جدا شده و در محل مشخص شده برای پیوند قرار می گیرند.این مرحله برای هر بیمار متفاوت می باشد و زاویه قرارگیری مو و تراکم آن را پطشک متخصص تشخیص می دهد.

پزشک نواحی دریافت کننده مو را برای پیوند مشخص کرده و آنها را برای پیوند آماده می کند. سپس گرافت های ایجاد شده در این نواحی قرار میگیرند و پیوند انجام داده می شود.

این روش به دلیل نیاز به بخیه از روش های حساس می شود که سعی می شود کمتر استفاده شود. در صورت انجام این عمل، بیمار باید در رابطه با طراحی هایی که در آینده قرار است بر روی موهای خود انجام دهد با پزشک مشورت کند. به طوری که اگر قرار است خط و یا فرق بر روی موهای خود باز کند باید جای آن را مشخص کند در این نواحی بخیه انجام نپذیرد تا بعد از ایجاد خط تیغ قابل دیدن نباشد و ظاهر مو را به هم نریزد. با این حال می توان گفت این روش دائمی و کم خطر می باشد. همچنین در نهایت کاملا طبیعی به نظر می رسد.

2. sadegh90

sadegh90 عضو گروه

پسری 28 ساله هستم ۲ سال است که فیناستراید مصرف می کنم و نتیجه ای نگرفتم .و دیگر امیدی ندارم .حالا تصمیم دارم به هر قیمتی شده مصرف اسپیرونولاکتون رو شروع کنم چند نفری را می شناسم که بجای فیناستراید از این قرص استفاده کردند و نتیجه کامل گرفته اند و هیچ عارضه ای هم برایشان ایجاد نشده . حال سوال من از شما پزشک محترم این است که۱ـ دوز اسپیرونولاکتون برای مردان همان ۱۰۰ میلی است؟ مانند فیناستراید بدون نسخه هم میپیچند؟۲ـ مکانیزم عملکرد این قرص به چه شکل است ؟ ایا دی اج تی را کاهش می دهد؟ ؟۳ـچه عوارضی دارد؟۴ـاگر امکان دارد در مورد دیگر داروهای اندروزنی که برای مردان هم قابل تجویز است مثل ازورال توضیح بدهید

3. mshafiee

mshafiee عضو گروه

4. mshafiee

mshafiee عضو گروه

سلام. ممنون میشم اگه پاسخ سوالاتمو بدید.
    اگر کسی موی کافی در پشت سرش نداشته باشه تا از آن استفاده کنه آیا میشه از موی جای دیگری از بدن شخص برای کاشت مو استفاده کرد و آیا موی کاشته شده از جاهای دیگری به غیر از سر شخص بعد از کاشت مو طبیعی بنظر میرسه؟

5. saraml

saraml عضو گروه

ا عرض سلام و خسته نباشید ، سه ساله پیش من برای جلوی سرم که ریزش مو داشت کاشت مو به روش FUT و کاشت مو به روش FIT انجام دادم ولی اصلا رضایت ندارم از این کاشت مو آیا کاشت مو به روش SUT من که قبلا از کاشت استفاده کردم مناسبه؟

این صفحه را به اشتراک بگذارید