رد اعلامیه
به مشاور زیبایی انجمن پوست ایران خوش آمدید. برای استفاده از کلیه امکانات انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید. لطفا سوالات خود را زیر قسمت مربوطه مطرح نمایید و منتظر پاسخ متخصصین باشید. جهت آشنایی بیشتر می توانید راهنمای کار با انجمن را بخوانید. با سپاس

کاشت مو به روش ترکیبی

شروع موضوع توسط somayeh ‏13/2/17 در انجمن کاشت مو

تزریق چربی | کاشت مو | هایفوتراپی | کاشت ابرو | تزریق ژل | پلکسر
بارگذاری...
 1. somayeh

  somayeh مدیر

  IMG10012790.jpg
  این روش استفاده ترکیبی روش FUT و FUE می باشد. این روش برای طاسی های وسیع بسیار موثر خواهد بود. در مواردی که طاسی وسیع می باشد و نیاز به پیوند بیش از 5000 فولیکول مو می باشد، در روش FUT نیاز به برش بالایی از ناحیه پشت سر می باشد که نه تنها می تواند خطرناک باشد و نتیجه ی مناسبی نداشته باشد، با استفاده از روش FUE نیز طاسی پشت سر مشکل بعدی بیمار خواهد بود.

  به همین دلیل امروز سعی می شود تا از روش ترکیبی استفاده شود. در این روش در دو جلسه پشت سرهم پیوند انجام می پذیرد. به طوری که برای مثال روز اول روش FUT به کار گرفته یم شود و برش نواری انجام می پذیرد. بعد از آن در روز بعد پیوند در فضاهای خالی به جامانده توسط روش FUE انجام می پذیرد.

  مزیت مهم این روش را می توان قابلتی پیوند بالا در یک جلسه تا حدود 16000 فولیکول در هر جلسه دانست. این روش نه تنها می تواند برای طاسی های وسیع نتیجه بخش باشد، در طاسی های متوسط نیز به دلیل قابلیت بالابردن تراکم در هر سطح پوشش، می تواند باعث رضایت بیشتر بیمار و پزشک شود. به همین دلیل از این روش در طاسی های متوسط نیز می توان استفاده کرد و راضی بود.

  این روش با انکان پیوند حداکثر تعداد فولیکول مو در حداقل زمان ممکن، بهترین نتیجه را به دست بدهد. همچنین با ترکیب این دو روش، عوارض و خطرات آنها نیز تقلیل می یابد.
   
 2. samira20

  samira20 عضو گروه

  این روش عالیه حدود چند ماه پیش دایی من این روشو امتحان کرد و نتیجش خیلی خوب بود ودر قسمت طاسی سرش موهایی رشد کردن.
   
 3. behnam8

  behnam8 عضو گروه

  روش خوبی هست.به خصوص برای ریزش موی ارثی وکچل ها ولی بایدبعدازسن 30 سالگی به نظرم انجام شه که دیگه موها درحالت ثابت هستن ونمیریزه ومهم ترازهرچیزدیگه ای اول بایدعلت ریزش مومشخص بشه تادرمان مفیدواقع شود.دوست من هم خواست انجام بده گفتندچندسال دیگه بایدانجام بدی فعلا بش فیناستراید ماینوکسیدل دادن تمام موهاش دراومده ولی اگه ماینوکسیدل قطع کنه کل موهاش میریزه ریزش موبیشتر ازطرف مادری هست البته ارثی.
   
بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - کاشت روش ترکیبی
 1. moein.data
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  682
 2. rezadehghan
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  521
 3. rezadehghan
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  424
 4. somayeh
  پاسخ ها:
  1
  نمایش ها:
  1,072
 5. somayeh
  پاسخ ها:
  4
  نمایش ها:
  1,569