رد اعلامیه
به مشاور زیبایی انجمن پوست ایران خوش آمدید. برای استفاده از کلیه امکانات انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید. لطفا سوالات خود را زیر قسمت مربوطه مطرح نمایید و منتظر پاسخ متخصصین باشید. جهت آشنایی بیشتر می توانید راهنمای کار با انجمن را بخوانید. با سپاس

چگونگی درمان با روش PRP؟

شروع موضوع توسط soheil ‏30/1/17 در انجمن مزوتراپی

تزریق چربی | کاشت مو | هایفوتراپی | کاشت ابرو | تزریق ژل | پلکسر
بارگذاری...
 1. soheil

  soheil مشاور


  چگونگی درمان با روش PRP؟


  در ابتدای هر کار لازم است تا درباره وضعیت خود با پزشک موردنظر خود مشورت کنید و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید، به‌طورمعمول از فرد مراجعه‌کننده حدود 10 تا 20 میلی‌لیتر خون‌گرفته می‌شود. این روش و گرفتن خون از فرد موردنظر دقیقاً مشابه زمانی است که از فرد برای درمان یا آزمایش خاص دیگری خون‌گرفته می‌شود.

  در ادامه این روش درمانی خون‌گرفته شده از فرد در دستگاه سانتریفیوژ چرخانده شده و پلاسمای حاوی پلاکت آن از سلول‌های قرمز خون فرد موردنظر جداسازی می‌شود.


  قبل از شروع درمان و انجام تزریق، سطح پوست فرد موردنظر را با استفاده از مواد خاص پاک‌سازی می‌کنند تا از آلودگی‌ها آری شود و محل انجام تزریق ضدعفونی می‌گردد.
  قبل از طی این مراحل ممکن است پزشک 20 تا 30 دقیقه قبل از تزریق از داروهای بی‌حسی استفاده کند تا موضع پوست که مورد تزریق قرار می‌گیرد در د کمتری احساس کند.

  پس از طی این مراحل، پلاسمای غنی‌شده با پلاکت با استفاده از یک تکنیک خاص به پوست بیمار در قسمت‌ها و نواحی مختلف تزریق می‌گردد. برای این روش درمان از سوزن‌هایی بسیار نازک و ظریف استفاده می‌شود.
  تزریق‌ها در فرد بیمار ممکن است چندین بار انجام شود تا بیمار به یک بهبودی موردقبول دست پیدا کند. این فرایند درمانی مکن است یک بازه یک‌ساعته را در بربگیرد.
   
بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - چگونگی درمان روش
 1. soheil
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  18,179