رد اعلامیه
به مشاور زیبایی انجمن پوست ایران خوش آمدید. برای استفاده از کلیه امکانات انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید. لطفا سوالات خود را زیر قسمت مربوطه مطرح نمایید و منتظر پاسخ متخصصین باشید. جهت آشنایی بیشتر می توانید راهنمای کار با انجمن را بخوانید. با سپاس

چه کسانی نباید از PRP استفاده کنند؟

شروع موضوع توسط soheil ‏30/1/17 در انجمن مزوتراپی

تزریق چربی | کاشت مو | هایفوتراپی | کاشت ابرو | تزریق ژل | پلکسر
بارگذاری...
 1. soheil

  soheil مشاور


  چه کسانی نباید از PRP استفاده کنند؟


  برای انجام این نوع درمان یعنی با استفاده از پلاکت‌های انسان و غنی‌سازی آن‌ها یا همان (PRP) بیمار یا فرد مراجعه‌کننده باید دارای سلامت جسمی مناسب باشد و بعد از درمان انتظار وقوع یک نوع معجزه خاص را نداشته باشند و لازم است با دیدی واقع‌بینانه به این موضوع توجه کند. با توجه به این نکته باید گفت که شاید اکثر مراجعین و بیماران برای این نوع درمان آمادگی داشته باشند.

  لازم به ذکر است که این نوع درمان نوظهور در عرصه زیبایی برای مراجعین بی‌خطر است و یک روش جایگزین مناسب برای روش‌هایی است که ممکن است برای بیمار خطری را ایجاد کنند روش‌هایی مثل عمل جراحی لیفت صورت که ممکن است در بی‌هوشیان برای فرد مراجعه‌کننده احساس خطر ایجاد شود.
  ولی به‌طورکلی نمی‌توان گفت که هر دو روش یعنی پی آر پی و لیفت می‌توانند به یک نوع بر روی فرد تأثیر ایجاد کند و این دو روش قابل‌مقایسه نیستند.


  اما باید توجه داشت کسانی که به یکی از بیماری‌ها و ناهنجاری‌های سندرم اختلال عملکرد پلاکت، ترمبوسیتوپنی حاد، بیماری‌های مادرزادی فقر یا فقدان فیبرینوژن، سپسیس یا عفونت خونی، عفونت حاد و مزمن و پاتولوژی مزمن کبد نمی‌توانند زیاد روی این روش حساب کنند و این روش درمانی برای این افراد مناسب نیست و لازم است یادآوری کنیم که افرادی که از درمان‌های ضد انعقاد خون استفاده می‌کنند بهتر است به این روش فکر نکنند زیرا ممکن است اختلالاتی را به دنبال داشته باشد.
   
 2. admin

  admin مدیر پرسنل

  [​IMG]