رد اعلامیه
به مشاور زیبایی انجمن پوست ایران خوش آمدید. برای استفاده از کلیه امکانات انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید. لطفا سوالات خود را زیر قسمت مربوطه مطرح نمایید و منتظر پاسخ متخصصین باشید. جهت آشنایی بیشتر می توانید راهنمای کار با انجمن را بخوانید. با سپاس

چرا هنرپیشه ها و هنرمندان دندان های سفید دارند؟

شروع موضوع توسط anahel ‏30/12/17 در انجمن زاویه دار کردن فک و صورت

تزریق چربی | کاشت مو | هایفوتراپی | کاشت ابرو | تزریق ژل | پلکسر
بارگذاری...
 1. anahel

  anahel عضو گروه

  چرا هنرپیشه ها و هنرمندان دندان های سفید دارند؟
  سفیدی و زیبایی دندان های هنرپیشه ها در فیلم و سریال های خارجی توجه همه ما را به خود جلب کرده و همه ما به دنبال پیدا کردن راز این زیبایی هستیم.
  همه هنرپیشه ها دندان های خود را ترمیم کرده اند
  دندان ها و لبخندهای هنرپیشه های هالیوودی به قدری زیباست که لبخند هالیوودی به اصطلاحی عامیانه تبدیل شده است. خط لبخند خطی است که در هنگام خندیدن از گوشه لب ایجاد می شود که این خط باید موازی با دندان های بالایی باشد. همه هنرپیشه های هالیوودی دندان های خود را ترمیم کرده اند که ۹۰ درصد آن ها از روکش تشکیل شده است که این روش برای همه افراد توصیه نمی شود.
  برخی افراد با وجود داشتن دندان های مرتب دوست دارند دندان های بزرگتر یا کوچکتر داشته باشند و یا به دنبال خط لبخند زیبا هستند که این کارها به سه روش لمینت سرامیکی، کامپوزیت و روکش های زیبایی قابل درمان است. در کشورهای خارجی بیشتر از روش سرامیکی استفاده می شود واستفاده از روش کامپوزیت در کشورهای دیگر کمتر دیده می شود. مواد شیمیای های جدیدی که به تازگی وارد داروخانه ها و بازار کشورمان شده به مدت چند ساعت دندان ها را سفید و مرتب نشان میدهند و با اولین مسواک اثر آن ها از بین میرود. لاک دندان، قلمهای سفید کننده و .. از نمونه های این مواد شیمیایی هستند.
  برای مرتب شدن دندان هایتان از این روش ها استفاده کنید
  • اگر دندان های مرتب و سالم دارید از انواع بلیچینگ برای سفید شدن دندانتان استتفاده کنید و لبخندی زیبا داشته باشید، اما اگر دندان هایتان مرتب نیست و یا اندازه دندان هایتان نیاز به تغییر دارد باید از یکی از روش های لمینت یا کامپوزیت یا روکش استفاده کنید. در روش کامپوزیت دندان ها خیلی تراش داده نمی شوند و تراش کمتر و محافظه کارانه تری لازم است. برای استفاده از رنگ های سفید کردن دندان تر لازم است روی دندان ها را مقداری تراش داد که این تراش ها باعث آسیب رسیدن به دندان ها و ایجاد حساسیت نمی شود. فرم دهی به دندان و ایجاد تغییرات روی دندان بر عهده دندان پزشک است که طی۱ یا ۲ جلسه انجام می شود.
  • لمینت سرامیکی روش دیگری برای مرتب کردن و زیبا کردن دندان است و به دلیل اینکه در لابراتور ساخته می شود هزینه بیشتری دارد. برای قالب گیری دندان ها در روش لمینت به تراش بیشتری نیاز است که عمق این تراش بسته به نوع لمینت متفاوت است. این روش برای دندان هایی که بدفرمی آن ها نیاز به ارتودنسی دارد یا احتیاج به تغییر رنگ زیادی دارند مناسب است.
  • و در نهایت روش سوم یعنی روکش های زیبایی برای دندان هایی مورد استفاده قرار می گیرد که عصب کشی شده و ریشه آن ها درمان شده و به تغییر رنگ زیادی احتیاج دارند و کسانی که به دلیل ناهنجاری های شدید فکی و پایه دندان هایشان نمی توانند از دو روش بالا استفاده کنند از این روش استفاده میکنند که در این روش لازم است تمام دندان را تراش داد و روی آن روکش قرار داد.
  بنابراین استفاده از کامپوزیت به دلیل تراش کمتر دندان بهترین درمان می تواند باشد.
   
  آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏17/9/18
بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - چرا هنرپیشه هنرمندان
 1. anahel
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  291