رد اعلامیه
به مشاور زیبایی انجمن پوست ایران خوش آمدید. برای استفاده از کلیه امکانات انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید. لطفا سوالات خود را زیر قسمت مربوطه مطرح نمایید و منتظر پاسخ متخصصین باشید. جهت آشنایی بیشتر می توانید راهنمای کار با انجمن را بخوانید. با سپاس

پف زیر چشم چیست و چرا به وجود می آید؟

شروع موضوع توسط nada-raha ‏26/2/17 در انجمن درمان پف زیر چشم

تزریق چربی | کاشت مو | هایفوتراپی | کاشت ابرو | تزریق ژل | پلکسر
بارگذاری...
 1. nada-raha

  nada-raha عضو گروه

  افزایش سن و استرس هایی که هر روزه با آنها روبه رو هستیم، اولین تاثیر خود را بر روی پوست ما میگذارند. پوست حساس دور چشم نیز، همیشه بیشترین تاثیر را از این اتفاق می گیرد. گاها این خستگی ها و استرس ها به شکل سیاهی و کبودی دور چشم خود را نشان می دهند و باعث می شوند فرد بسیار مسن تر از سن واقعی خود به نظر بیاید.

  Fixthedarknessandpuffinessundertheeyes.jpg
  دلایل پف و کبودی سیاهی زیر چشم را می توان به چند دسته تقسیم کرد:

  افزایش سن مطمئنا مهمترین دلیل برای از بین رفتن طراوت جوانی در چشم ها می باشد. پراکه با بالارفتن سن و از بین رفتن کلاژن موجوددر پوست، کشیدگی و افتادگی پوست در این ناحیه رخ می دهد و فضای به وجود آمده به وسیله چربی پر می شود که باعث پف زیر چشم می شود.

  از طرفی تغذیه نامناسب و یا قرارگیری در محیط های پر استرس و خواب های نامنظم و ناکافی، می تواند منجر به حبس آب بدن در این نواحی و در نتیجه پف زیر چشم شود. این موضوع می تواند بروز پف زیر چشم را در سنین پایین تر نیز ممکن کند.

  باید توجه داشت که گاهی پف زیر چشم به دلیل بیماری های همچون بیماری های کلیوی رخ یم دهد که مطمئنا درمان آنها توسط عمل های زیبایی ممکن نیست و برای رفع پف زیر چشم باید بیماری را از بین برد.

  گاهی پف زیر چشم خفیف می باشد و فقط به زیبایی و جوانی و طراوت فرد لطمه می زند. اما بعضی وقتها با افزایش شدت آن می تواند باعث آزار فرد درزمان باز و بسته کردن چشم و در نتیجه سخت تر شدن دید او بشود. در این موارد باید به سرعت نسبت به رفع پف زیر چشم اقدام نمود.
   
  آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏17/9/18
بارگذاری...