رد اعلامیه
به مشاور زیبایی انجمن پوست ایران خوش آمدید. برای استفاده از کلیه امکانات انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید. لطفا سوالات خود را زیر قسمت مربوطه مطرح نمایید و منتظر پاسخ متخصصین باشید. جهت آشنایی بیشتر می توانید راهنمای کار با انجمن را بخوانید. با سپاس

پروتز چانه | هزینه ها، عوارض، مزایا و همه چیز درباره پروتز چانه

شروع موضوع توسط Ehsan ‏10/3/17 در انجمن پروتز چانه

تزریق چربی | کاشت مو | هایفوتراپی | کاشت ابرو | تزریق ژل | پلکسر
بارگذاری...
  1. Ehsan

Ehsan عضو گروه

پروتز چانه

صورت، یکی از مهم ترین اعضای بدن است. زیرا همان گونه که می دانید، بسیاری از اعضای مهم و حیاتی بدن در سر و صورت قرار دارند. یعنی بدون داشتن سر و یا صورت، ما نمی توانیم به زندگی خود ادامه دهیم. همچنین صورت، قسمتی از بدن است که در نگاه اول به چشم می خورد. بنابراین زیبایی و تناسب اعضای صورت، برای این که انسان زیبا باشد، بسیار مهم است. یکی از این اعضای صورت، چانه است. چانه هم نقش بسیار مهمی در صورت دارد. ما می توانیم با کمک آن تکلم کنیم. همچنین به خوردن غذا کمک می کند. بنابراین پروتز چانه ، که عمل زیبایی چانه است، نقش مهمی در زیبایی دارد. پروتز، انواعی دارد که یکی از آنها پروتز چانه است. در این مطلب با من همراه باشید تا درباره پروتز چانه ، مطالبی ارائه کنم.

همچنین بخوانید:

پروتز چانه چیست؟

گاهی اوقات، در بعضی افراد مشکل ضعیف و کوچک بودن چانه به وجود می آید. شاید بگویید که مشکل کجاست؟ در صورت کوچک بودن چانه، بینی و گردن، چاق و بزرگ به نظر می آیند. از این رو پروتز کردن چانه به شما کمک می کند که چانه خود را بزرگتر کنید. عمل به این صورت است که ابتدا در درون چانه شما، شکافی ایجاد می شود. سپس پروتز، از درون آن به چانه وارد می شود و به استخوان می چسبد. این عمل حدود یک ساعت طول می کشد. همچنین به بیهوشی موضعی نیاز است.

عوارض و خطرات این عمل

پس از انجام پروتز چانه ، ناحیه چانه متورم خواهد شد. همچنین احتمالا درد کمی خواهید داشت.

حس شما در این ناحیه تغییر خواهد کرد. این مورد طبیعی و ناشی از بزرگ شدن چانه است.

ممکن است در اثر ورزش های سنگین، پروتز جابجا شود. دکتر به شما می گوید که برای مدتی از انجام ورزش های سنگین خودداری کنید.

بهبود و ریکاوری

پس از انجام عمل، نتایج ظاهر خواهند شد. البته مدتی بعد، بهترین نتایج قابل مشاهده اند. همچنین تا مدت یک هفته بعد از عمل می توانید به زندگی روزمره خود بازگردید.

هزینه پروتز چانه

این هزینه شامل هزینه های پروتز، دستمزد پزشک و هزینه های مواد استفاده شده می باشد. این هزینه متفاوت است بنابراین قبل از عمل در این باره سوال کنید.

بهترین کاندید های این عمل

تمام افرادی که چانه کوچک و ضعیفی دارند، می توانند تحت این عمل درمان شوند. بنابراین اگر شما هم این شرایط را دارید، شما بهترین کاندید برای این عمل هستید.

بنابراین یکی از مشکلاتی که زیبایی انسان ها را خدشه دار می کند، کوچکی و ضعیف بودن چانه است. اگر چانه کوچک و ضعیف باشد، باعث مشکلاتی می شود: هم بینی و هم گردن، بزرگتر و چاق تر به نظر می رسند. بنابراین باید این مشکل را از طریق پروتز چانه از بین برد. در این روش، پروتز به استخوان چانه می چسبد و باعث بزرگ تر شدن چانه می شود. همچنین این روش مانند ، عوارض زیادی را به همراه نخواهد داشت. نظرات و سوالات خود را حتما مطرح کنید. موفق و موید باشید.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏17/9/18
  2. Amarzisti

Amarzisti عضو گروه

با سلام.من پیش یک فوق تخصص جراحی پلاستیک معروف پروتز چانه گذاشتم.بعد از اینکه ورمها تمام شد به وضوح پرواز کج بود و چون پایه دار انتخاب کرده بودن پروتز منو اصلا به صورتم نمیومد و خیلی واسه صورتم بزرگ بود .خود جراحم وقتی نتیجه رودید دوباره منو با بیهوشی جراحی کرد و پایه ها رو کوتاه کرد اما باز پروتز کج بود.اینکار ۹بار انجام شد و بعد از بار دوم با بی حسی موضعی داخل مطب انجام دادن تا اخر بمن کفتن دور پروتز کیست تشکیل شده و دیگه دستش نزن .الان از رو به رو بد نیست اما زیر چونم دندونه دندونه شده و وقتی چیزی مثل شال یا مقنعه به چونم تماس پیدا میکنه حالت تهوع پیدا میکنم .دلم میخواد پروتز رو خارج کنم و یک پروتز سالم متناسب با صورتم بذارم .الان یکسال از اخرین دستکاری گذشته .ایا مقدوره؟