رد اعلامیه
به مشاور زیبایی انجمن پوست ایران خوش آمدید. برای استفاده از کلیه امکانات انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید. لطفا سوالات خود را زیر قسمت مربوطه مطرح نمایید و منتظر پاسخ متخصصین باشید. جهت آشنایی بیشتر می توانید راهنمای کار با انجمن را بخوانید. با سپاس

هزینه درمان و لیزر زگیل تناسلی در مردان و زنان

شروع موضوع توسط govarnosh ‏31/10/22 در انجمن درمان زگیل -درمان بواسیر -درمان شقاق

تزریق چربی | کاشت مو | هایفوتراپی | کاشت ابرو | تزریق ژل | پلکسر
بارگذاری...
 1. govarnosh

  govarnosh عضو گروه

  اگر هنوز به طور کامل از علت تشکیل زگیل تناسلی در مردان و زنان آگاهی ندارید، باید بیان کنیم که این زائده های ریز و گاها درشت به دلیل ابتلا فرد به ویروس اچ پی وی یا همان پاپیلوما انسانی به وجود آمده و در صورت تماس ناحیه تناسلی فرد مبتلا با شخصی دیگر به او هم سرایت می کند.
  این زائده های دستگاه تناسلی با لیزر از بین رفته و درمان می شوند. هزینه لیزر زگیل تناسلی به موارد متعددی بستگی دارند. از جمله:
  • اندازه و تعداد زگیل ها در تعیین هزینه موثر هستند.
  • به طور معمول زگیل های مقعدی و داخل واژن قیمت بیشتری از زگیل های روی آلت تناسلی دارند.
  • هزینه درمان زگیل تناسلی مسطح و زائده های کوچک با برجسته یا خوشه ای تفاوت دارند.
  در نتیجه برای مشخص کردن هزینه دقیق لیزر زگیل تناسلی در کلینیک ها و نزد متخصص پوست یا جراح عمومی؛ حتما باید ابتدا زائده ها بررسی شوند.
  لیزر زگیل تناسلی با استفاده از دستگاه وکیوم انجام می شود که به طور همزمان دود ناشی از لیزر را داخل خود کشیده، تصفیه کرده و احتمال پخش شدن را صفر می کند.

  هزینه برداشتن زگیل به روش جراحی چقدر است؟
  به طور معمول درمان هر بیماری که به روش جراحی انجام شود، نیازمند عمل بیمار در بیمارستان می باشد. در نتیجه حتی اگر شامل بیمه شود، هزینه های جانبی بالاتری را به همراه دارد.
  جراحی زگیل تناسلی شامل روش هایی مانند الکتروکوتر و بریدن زائده می باشد. این روش ها نتیجه مشابه لیزر را نداشته، احتمال عود زائده وجود دارد و از طرفی دیگر ممکن است با بریدن زگیل ویروس پخش شده و زائده ها به صورت پراکنده مجدد رشد کنند.
  به طور کلی اکثر افرادی که تحت روش های درمانی غیر از لیزر قرار می گیرند، مجدد برای درمان با لیزر اقدام می کنند.

  بیمه تامین اجتماعی و لیزر زگیل تناسلی
  اگر فقط دارای بیمه تامین اجتماعی باشید، لازمه بدانید که این بیمه شامل هزینه درمان نمی شود ولی ممکن است برخی بیمه های تکمیلی این درمان را پوشش دهند.
  لازم به ذکر است که شما قادر به دیدن زگیل های داخل مقعد، داخل واژن و نزدیک رحم نیستید در نتیجه حتما باید برای تشخیص دقیق به یک متخصص مراجعه کنید.
  دکتر علیرضا زارعی متخصص جراحی؛ درمان بیماریهای نشیمنگاهی و بهترین دکتر زگیل تناسلی در تهران

  مقایسه هزینه لیزر با فریز کردن یا کرایو
  هزینه لیزر درمانی در مقایسه با کرایو کمتر می باشد. زیرا معمولا درمان زگیل تناسلی با کرایو دو تا سه جلسه طول می کشد که این اتفاق باعث شده هزینه های تعداد جلسات کرایو چند برابر شود.
  در حالی که همانطور که گفته شد لیزر در یک جلسه به صورت سرپایی و با کمترین هزینه انجام می شود.
   
  آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏2/11/22
بارگذاری...