رد اعلامیه
به مشاور زیبایی انجمن پوست ایران خوش آمدید. برای استفاده از کلیه امکانات انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید. لطفا سوالات خود را زیر قسمت مربوطه مطرح نمایید و منتظر پاسخ متخصصین باشید. جهت آشنایی بیشتر می توانید راهنمای کار با انجمن را بخوانید. با سپاس

هزینه جراحی بینی

شروع موضوع توسط liaaa ‏16/7/18 در انجمن عمل بینی-جراحی بینی

تزریق چربی | کاشت مو | هایفوتراپی | کاشت ابرو | تزریق ژل | پلکسر
بارگذاری...
 1. liaaa

  liaaa عضو گروه

  جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی) در سالهای اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است و متقاضیان این جراحی در بین مردان و زنان ایرانی به صورت تصاعدی افزایش می یابد. افراد از طبقات مختلف خواستار این عمل هستند که این عمل با هزینه عمل بینی مختلف در تهران، پایتخت زیبایی خاورمیانه انجام می شود.

  اصطلاح nose job در زبان انگلیسی اشاره به نوعی تجارت در جهت جراحی بینی می باشد که متاسفانه در سالهای اخیر رواج پیدا کرده است. یک جراحی بینی استاندارد و با کیفیت حدود 1.5 تا دو ساعت طول می کشد. قیمت بسته قیمت روز و نوع بینی و عملیات لازم برای آن متغیر است..

  البته قطعاً عمل جراحی ترمیمی بینی (رویژن یا عمل مجدد) که در جای دیگر عمل اول انجام شده و عمل مجدد توسط دکتر کاظمی انجام می شود، سخت تر است و مدت بیشتری می طلبد. (هزینه جراحی بینی ترمیمی اندکی متفاوت است و بیشتر از قیمت عمل بینی اولیه است.)
  در کلینیک دکتر کاظمی با توجه به کیفیت و تجربه طولانی ایشان بسیار مناسب است و هزینه و قیمتی کاملاً مناسب و ارزان است. درضمن کلیه هزینه ها در کلینیک دکتر کاظمی، با هزینه اتاق عمل است و هزینه بصورت کلی دریافت می شود و بعد از عمل، به هیچ وجه ویزیتی دریافت نمی شود.

  هزینه جراحی بینی
  هزینه جراحی بینی به عوامل زیادی بستگی دارد و اغلب افراد برای کاهش هزینه جراحی بینی به دنبال یافتن عوامل موثر در هزینه جراحی بینی هستند.اغلب افراد به دنبال جراحی بینی با هزینه کمتر هستند.هزینه جراحی بینی به عوامل زیادی مانند مدت زمان جراحی ،نوع جراحی بینی،مدت زمان بی هوشی و خدماتی که در بیمارستان ارائه می شود بستگی دارد.هزینه جراحی بینی همچنین به تخص جراح،میزان پیچیدگی عمل جراحی و حتی موقعیت جغرافیایی محل انجام جراحی بینی بستگی دارد .جراحی بینی برای بهبود ظاهر بینی و یا عملکرد بینی و یا هر دوانجام می شود و بسیار مهم است که توسط کدام جراح و چگونه انجام شود.در برخی مواقع برای جراحی ساختاری بینی که برای بهبود تنفس بینی انجام می شود ممکن است هزینه جراحی بینی توسط بیمه پوشش داده شود اما برای جراحی زیبایی بینی بیمه هزینه جراحی بینی را پوشش نمی دهد.

  عوامل موثر در هزینه جراحی:

  تخصص جراح:
  میزان شهرت و تخصص جراح بینی تاثیر زیادی در کاهش ترس و استرس جراحی بینی و تاثیر زیادی در هزینه جراحی بینی دارد.در صورتی که جراحی بینی توسط جراح بینی با تجربه انجام شود شما ب نتیجه دلخواه خود دست خواهید یابید بنابراین صرفا برای پرداخت هزینه کمتر نمی توان جراح بینی خود را انتخاب کرد و همچنین نمی توان گفت یک جراح بینی که هزینه زیادی دریافت می کند تخصص وتجربه کافی را دارد و برای اطمینان از کار و تخصص جراح بینی صرف نظر از هزینه جراحی بینی باید درباره تخصص و تجربه پزشک جراح به اندازه کافی تحقیق کنید و سوالات خود را از او بپرسید و عکس های قبل و بعد ازعمل بیماران او را ببینید و سپس می توانید از جزئیات جراحی و هزینه های جراحی بینی را از او بپرسید و سپس تصمیم بگیرید.
  محل جراحی بینی:
  جراحی بینی را می توان در بیمارستان یا مراکز جراحی سرپایی و یا در مطب خصوصی جراحی انجام داد و قبل از عمل باید از انجام جراحی بینی در مکان معتبر اطمینان حاصل کنید.جراحی بینی در مطب خصوصی جراح در سوئیت مخصوص انجام می شود و به دلیل استفاده از تجهیزات اتاق خود جراح و دستیاران خود جراح هزینه کمتری دارد و هزینه جراحی بینی در مراکز جراحی سر پایی نسبتا گران تر از سوئیت خصوصی جراح است و تمامی تجهیزات و امکانات جراحی توسط شخص دیگری در اختیار جراح بینی قرار دلده می شود،بیمارستان ها به دلیل اینکه بیشترین تجهیزات و امکانات را دارند نسب به دو گزینه دیگر هزینه بیشتری دارند.
  روش جراحی بینی:
  روش انجام جراحی بینی با توجه به شرایط بیمار متفاوت است ونوع روش انجام جراحی بینی در هزینه جراحی بینی تاثیر زیادی خواهد داشت.با توجه به دشواری و پیچیدگی جراحی بینی هزینه جراحی بینی تحت تاثیر قرار می گیرد.با توجه به شرایط بیمار ممکن است برای تحت نظر قرار گرفتن شرایط بیمار نیاز به بستری شدن باشد که این امر نیز در تعیین هزینه جراحی موثر است.
  استفاده از بیهوشی:
  در عمل جراحی بینی در صورتی که نیاز به بیهوشی باشد فرآیند بیهوشی توسط متخصص بیهوشی مدیریت می شود و علائم حیاتی بیمار در طول عمل جراحی توسط متخصص بیهوشی و پرستار هوش بری کنترل می شود.استفاده از خدمات متخصص بیهوشی نیز در هزینه جراحی بینی موثر استت و اگر با توجه به تشخیص جراح بینی نیاز به بی هوشی نباشد ممکن است مقداری از هزینه جراحی بینی کاهش یابداما استفاده تاز خدمات متخصص بی هوشی باعث می شود که بیمار در طول عمل جراحی بینی ریلکس باشد و جراحی بینی با خیال راحت انجام شود.
  مدت زمان جراحی بینی:
  با توجه به پیچیدگی عمل جراحی ممکن است یک عمل جراحی بینی در زمان بیشتر یا کمتری انجام شود.برای مثال انجام چند عمل به طور همزمان مانند گرفتگی و کجی بینی و ... مدت زمان جراحی بینی را افزایش می دهد و عمل جراحی ساده تر در زمان کمتری انجام می شود واین امر در تعیین هزینه جراحی بینی می تواند موثر باشد.
   
  آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏1/8/21
  dornaaa, donyadini و anahel از این پست تشکر کرده اند.
 2. seo99

  seo99 عضو گروه

  ینوپلاستی چیست


  یکی از رایج‌ترین عملهای زیبایی که هم اکنون در سراسر دنیا طرفداران بسیاری جلب کرده است و هر روزه به دفعات در حال انجام است، عمل جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی است. دلیل شهرت این عمل افزایش زیبایی، جذابیت و اعتماد به نفس در افراد است. از موارد تأثیرگذار در تعداد متقاضیان این جراحی ویژگی‌های قومی، ملیتی و دلایل فرهنگی و اجتماعی است، به عنوان مثال بیشترین آمار عمل بینی مربوط به کشور خودمان ایران است که در جهت بهبود عملکرد یا ظاهر بینی فرد انجام می‌شود. رینوپلاستی منجر به کاهش سایز بینی، تغییر فرم، باریک شدن نوک بینی یا بخشهای فوقانی و کاهش ارتفاع آن می‌شود. همچنین از مزایای این جراحی تغییر زاویه‌ی میان بینی و لب است که نتیجه‌ی آن بینی سر بالا نامیده می‌شود.

  اهداف رینوپلاستی

  رینوپلاستی صرفاً جهت زیباسازی انجام نمی‌گیرد بلکه برخی از افراد به دلیل اصلاح ناهنجاریهای ساختاری که در اثر نقایص مادرزادی یا ضرباتی که در تصادفات و هنگام فعالیتهای ورزشی ایجاد شده است و همچنین رفع گرفتگی بینی‌هایی که انحراف تیغه‌ی شدید باعث مشکلات تنفسی شده است، تصمیم به جراحی بینی می‌گیرند.

  تاریخچه رینوپلاستی


  اولین بار در تاریخ عمل جراحی بینی به وسیله‌ی سوشروتا Sushruta پزشک هندی بود حدوداً 2500 سال قبل انجام شد. روشهای او هنوز هم به کار می‌آیند. در گذشته در هندوستان برای مجازات بعضی از محکومان، بینی آنها را می‌بریدند و جراحان به ترمیم بینی آنها با استفاده از پوست سایر بخشهای بدنشان می‌پرداختند و در این زمینه به مهارت بالایی دست یافته بودند. رینوپلاستی مدرن از اوایل قرن نوزدهم توسط ژاک ژوزف و دیفن باخ آغاز شد و در قرن بیستم به تکامل رسید. در نیمه‌ی دوم قرن بیستم، تعدادی از جراحان روش رینوپلاستی یا جراحی بینی باز را معرفی نمودند. در این سالها جراحان از روشها و ابزارهای متفاوتی برای پیشرفت این عمل استفاده کرده‌اند که هنوز هم این مسیر تکاملی ادامه دار است.

  از موارد تأثیرگذار در بهبود سطح کیفی این جراحی می‌توان به برپایی سمینارها، کنگره‌ها و کارگاه‌های آموزشی اشاره کرد

  در صورتی که شما هم به فکر افتاده‌اید تا ظاهر بینی خود را تغییر دهید و از زیباتر شدن آن لذت ببرید، توصیه‌هایی برای شما داریم. در ابتدا بررسی کنید که بیماری زمینه‌ای خاصی نداشته باشید. به طور ویژه از عدم وجود بیماری‌های انعقادی اطمینان حاصل کنید. پس از اینکه از سلامتی کامل خود مطمئن شدید، به تحقیق در مورد کار پزشکان مجربی بپردازید. به خاطر داشته باشید که شرط دستیابی نتیجه دلخواه در این زمینه، حساسیت فراوان در انتخاب پزشک برای عمل جراحی رینوپلاستی است. دکتر مهدی سزاوار از پزشکان متعهد و مجربی است که می‌تواند در رسیدنتان به نتیجه عالی در عمل رینوپلاستی به شما کمک کند. در این مقاله سعی کردیم به مهم‌ترین سوالات در مورد عمل رینوپلاستی پاسخ دهیم. شما می‌توانید به صورت آنلاین و از طریق پیج اینستاگرام ، به پاسخ سایر سوالات خود در این زمینه دست پیدا کنید و مشاوره خوبی داشته باشید.
   
بارگذاری...