رد اعلامیه
به مشاور زیبایی انجمن پوست ایران خوش آمدید. برای استفاده از کلیه امکانات انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید. لطفا سوالات خود را زیر قسمت مربوطه مطرح نمایید و منتظر پاسخ متخصصین باشید. جهت آشنایی بیشتر می توانید راهنمای کار با انجمن را بخوانید. با سپاس

نحوه کاشت سیبیل

شروع موضوع توسط somayeh ‏13/2/17 در انجمن کاشت ریش و سیبیل

تزریق چربی | کاشت مو | هایفوتراپی | کاشت ابرو | تزریق ژل | پلکسر
بارگذاری...
 1. somayeh

  somayeh مدیر

  برای کاشت سیبیل در بالای لب، مو از نواحی پشت سر و یا پشت گوش فرد انتخاب می شوند. برای انتخاب مو باید به ضخامت و رنگ آن دقت نمود تا با دیگر موهای صورت همخوانی داشته باشد و ظاهری طبیعی به دست بیاید.
  download (1).jpeg
  در این عمل نواری نازک از پوست سر، به همراه موهای آن و ریشه مو، جدا می شود. سپس این موها به صورت تکی تکی و یا در صورت نازک بودن به صورت دوتایی، در بالای لب کاشته می شوند. برای بهتر تغذیه شدن ریشه موها و درنهایت رشد بهتر آنها و همچنین داشتن ظاهری بهتر، توجه به تراکم موها بسیار مهم است. نباید آنها را بسیار نزدیک به هم کاشت که از تغذیه آنها جلوگیری نماید و یا برعکس با فاصله زیاد باعث به دست آمدن ظاهری ناهمخوان برای سیبیل شد.​

  بعد از 4 تا 6 ماه در صورت کم پشت بودن سیبیل و یا جواب ندادن برخی از فولیکول ها در ناحیه پذیرنده، می توان عمل ترمیم را در این نواحی انجام داد. البته در کل می توان نتایج عمل را رضایت بخش و دائمی دانست.

  در این عمل برای کاشت و پیوند مو از تیغ های نازک و تیز استفاده یم شود تا احتمال ایجاد زخم و اسکار را تا حد ممکن پایین بیاورد. به همین دلیل بعد از عمل ردی از آن بر روی صورت باقی نمی ماند.

  در تعیین شکل و تراکم سیبیل، قبل از عمل با فرد متقاضی مشورت انحام می گیرد. به طور کل می توان گفت برای داشتن سیبیل طبیعی و زیبا نیاز به 400 تا 800 فولیکول مو می باشد. البته در صورت تقاضای فرد متقاضی برای داشتن سیبیل پرپشت تر، می توان تعدا آن را تا حد ممکن با تایید پزشک متخصص افزایش داد.

  بعد از پیوند، مو در این ناحیه رشد خواهد کرد و همچون دیگر موهای بدن نیاز به اصلاح و مراقبت دارد. این عمل بسیار کم خطر خواهد بود و ظاهری کاملا طبیعی برای فرد به ارمغان می آورد.
   
  آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏17/9/18
بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - نحوه کاشت سیبیل
 1. somayeh
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  1,115
 2. somayeh
  پاسخ ها:
  1
  نمایش ها:
  2,017
 3. somayeh
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  1,356