رد اعلامیه
به مشاور زیبایی انجمن پوست ایران خوش آمدید. برای استفاده از کلیه امکانات انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید. لطفا سوالات خود را زیر قسمت مربوطه مطرح نمایید و منتظر پاسخ متخصصین باشید. جهت آشنایی بیشتر می توانید راهنمای کار با انجمن را بخوانید. با سپاس

مشاوره زیبایی رایگان

شروع موضوع توسط admin ‏28/2/17 در انجمن مشاوره زیبایی رایگان

بارگذاری...
  1. admin

admin مدیر پرسنل

جهت مشاوره زیبایی پوست و مو و لاغری تماس بگیرید.
    امروزه برای هر کس، زیبایی یکی از مهم ترین موارد است. هر شخصی تلاش می کند تا با روش هایی، به زیبایی خود بیافزاید. همچنین تکنولوژی ها و وسایل زیادی هم برای زیبایی به وجود آمده اند. بنابراین بسیاری از افراد به دنبال مشاوره زیبایی و به خصوص مشاوره زیبایی رایگان هستند. این موضوعع خیلی مهم است. قبل از انجام عمل زیبایی، باید یک مشاوره زیبایی انجام دهید تا به بهترین نتیجه برسید. در این مطلب با من همراه باشید تا دربارهه مشاوره زیبایی برای شما بگویم.

زیبایی چیست؟
    در واقع عیچ تعریف درستی از زیبایی وجود ندارد. هر چیزی در دید یک فرد زیباست. اما در مشاوره زیبایی، مواردی هستند که برای زیبایی انسان مبرهن و واضح اند و هر کسی آن را می داند. اگر بخواهیم بک تعریف برای زیبایی بگوییم می توان گفت: اگر جسمی زیبایی داشته باشد، آن جسم در نگاه شما لطیف و دلپذیر است. شما تمایل دارید که اجسام و افراد زیبا را ببینید.

فاکتورهای زیبایی چیست؟
    زیبایی فاکتورهای بسیاری دارد اما می توان برای زیبایی انسان، مواردی را هنگام یک مشاوره زیبایی رایگان بیان کرد.

صورت باید قرینه باشد. یعنی نصف آن دقیقا مانند نصف دیگرش باشد.

صورت باید لطیف باشد.

صورت باید هم سطح باشد. یعنی پستی و بلندی نداشته باشد.

صورت نباید پوست اضافه داشته باشد.

صورت نباید چین و چروک داشته باشد.

در یک جلسه مشاوره زیبایی رایگان، چه کارهایی صورت می گیرد؟
    هنگام انجام یک مشاوره زیبایی، که بهترین آن مشاوره زیبایی رایگان است، صورت شما از نظر زیبایی بررسی می شود. یعنی صورت شما با فاکتور هایی که ذکر شد مقایسه می شود. هنگامی که شما با یکی از آنها مطابقت نداشته باشید، پیشنهادهای لازم به شما داده می شود. من قصد دارم که این پست را مانند یک جلسه مشاوره رایگان بنویسم. اگر شما به صورت رایگان مشاوره شوید، در هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد. بنابراین فاکتورها را ببینید. همچنین درمان آنها را هم در زیر ببینید.

درمان مشکلات زیبایی

اگر صورت شما دارای موهای زائد است، در این جلسه مشاوره زیبایی رایگان به شما لیزر را توصیه میکنیم. به وسیله لیزر، با کمترین درد می توانید موهای زائد را از بین ببرید.

افراد بسیاری وجود دارند که در صورت خود، چین و چروک دارند. برای ازبین بردن چین و چروک، تزریق چربی، یک راه طبیعی است. همچنین تزریق چربی برای فرورفتگی صورت هم مورد استفاده است.

احتمالا در یک جلسه مشاوره زیبایی، از تزریق ژل می شنوید. تزریق ژل همانند تزریق چربی است. اما ژل طبیعی نیست. همچنین درد کمتری دارد.

بوتاکس

امکان ندارد که در هنگام مشاوره زیبایی رایگان، نامی از بوتاکس نشنوید! بوتاکس یک ماده است که با فلج کردن ماهیچه ها، چین و چروک صورت و ... را از بین می برد.

این ها هم انواعی از کاشت مو هستند. در کاشت ابرو و کاشت ریش و سبیل، موهایی از بدن برداشته و به ریش و سبیل و یا ابرو پیوند زده میشوند. این روش ها طبیعی بوده و ماندگار هستند.

چرا باید مشاوره زیبایی انجام دهم؟
    فرض کنید قصد مسافرت دارید. آیا می توانید بلند شوید و بگوئید : من به مسافرت میروم! باید درباره سفر خود تحقیق کنید و همچنین برنامه ریزی سفر هم مهم است. عمل زیبایی هم همانگونه است. شما باید ابتدا در یک جلسه مشاوره زیبایی رایگان شرکت کنید. سپس اقدام به عمل کنید. در واقع یک مشاوره زیبایی، می تواند به نتایج بهتر کمک کند.

مشاوره زیبایی رایگان در مرکز پوست و زیبایی ایران
    ما در مرکز زیبایی و پوست ایران، مشاوره زیبایی رایگان انجام میدهیم. این می تواند برای شما خیلی خوب باشد. شما بدون صرف هیچ هزینه ای می توانید در مشاوره های ما شرکت کنید. ما با بهترین متخصص ها، به شما پاسخ می دهیم.

بنابراین برای یک عمل زیبایی، مشاوره رایگان زیبایی بسیار مهم است. شما می توانید در جلسات مشاوره رایگان زیبایی ما شرکت کنید. به این وسیله شما بهترین نتایج را در عمل زیبایی به دست می آورید. اگر از مشاوره زیبایی زایگان تجربه ای دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

2. leila

leila عضو گروه

سلام
    برای داشتن چنین فرم صورتی شامل زاویه دار کردم صورت و مشخص کردن خط گونه چقدر باید هزینه کنم؟

فایل های ضمیمه:

• model.jpg
      model.jpg
      اندازه فایل:
      11.8 KB
      نمایش ها:
      77
    • man.jpg
      man.jpg
      اندازه فایل:
      26.8 KB
      نمایش ها:
      116
  3. alifazel68

alifazel68 عضو گروه

سلام. دوستان من به دنبال جراحی برای جراحی بینی گوشتی هستم.کسی میتونه راهنماییم کنه؟

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏23/12/17
  4. baharR

baharR عضو گروه

سلام من دنبال یه متخصص عالی میگردم با این سایت کاشت مو آشنا شدم ولی اسم متخصص هاشونو نمیدونم ولی به نظرم میشه بهشون اعتماد کرد. میشه بهم کمک کنید

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏23/6/18
  5. admin

admin مدیر پرسنل

سلام
    برای مشاوره رایگان با شماره 02128424103 تماس بگیرید.
    موفق باشید

این صفحه را به اشتراک بگذارید