رد اعلامیه
به مشاور زیبایی انجمن پوست ایران خوش آمدید. برای استفاده از کلیه امکانات انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید. لطفا سوالات خود را زیر قسمت مربوطه مطرح نمایید و منتظر پاسخ متخصصین باشید. جهت آشنایی بیشتر می توانید راهنمای کار با انجمن را بخوانید. با سپاس

مزایای زاویه سازی صورت

شروع موضوع توسط dermo ‏1/10/21 در انجمن گونه گذاری بدون جراحی

تزریق چربی | کاشت مو | هایفوتراپی | کاشت ابرو | تزریق ژل | پلکسر
بارگذاری...
 1. dermo

  dermo عضو گروه

  زیبایی ظاهر را ،چهره تضمین میکند پس چه بسا که داشتن چهره ای متعادل و دور از نقص شما را به زیبایی شگرفی برساند. نبودن تعادل و وجود ناهنجاری در چهره میتواند حس ناخوشایندی به فرد ببخشد گاهی ممکن است ناهنجاری در صورت وجود نداشته باشد اما ظاهر فرد برای او دلچسب نباشد پس به دنبال راهی خواهد بود که این حس را از بین ببرد، زاویه سازی صورت یکی از بهترین شیوه ها برای بهبود انحنای سطحی صورت و یا کانتور صورت میباشد!  زاویه سازی صورت با استفاده از تکنیک هایی مثل: تزریق ژل و چربی است که البته این تکنیک شیوه ای کم تهاجمی نیز میباشد. زاویه سازی صورت میتواند تاثیر شگرفی بر زیبایی چهره فرد داشته باشد این تکنیک شیوه ای بسیار عالی برای جایگزین شیوه های پردردسر جراحیست که میتواند نتیجه ای مشابه جراحی ولی بدون دردسر داشته باشد .حجمی از صورت که به دلیل بالا رفتن سن از دست رفته با این شیوه جبران میشود حتی شکاف ها و چروک های پوستی را تا حدود زیادی با این کار رفع میکنند. به کمک زاویه سازی فک میتوان مرز بین صورت وگردن را زیباترنشان داد.

  مزایا و معایب تکنیک های زاویه سازی:


  زاویه سازی صورت با شیوه های مختلفی از قبیل تزریق ژل یا تزریق چربی انجام پذیر است که شیوه هایی کم دردسر و غیرتهاجمی یا کم تهاجمی هستند، میتوان گفت تقریبا روش هایی بی خطرند. رسیدن به نتیجه ی ایده آل منوط به تبحر پزشک نیز میباشد پزشک میتواند محل و میزان تزریق را طوری کنترل کند که فرد به نتیجه ی دلخواه برسد بنا به خواست فرد میتوان زاویه سازی را به صورت ظریف و طبیعی نشان داد و یا میتوان تغییرات بسیار چشم گیر در چهره ایجاد کرد. انتخاب شیوه های زاویه سازی صورت به روش تزریقی به عهده خود فرد است که میتواند دائمی و یا موقت باشد، برخلاف تکنیک های جراحی که همه دائمی هستند این روش در هر دو حالت ممکن است. اگر به دنبال تغییر موقت هستید و تمایلی ندارید به طور دائم این کار را انجام دهید میتوانید از شیوه های تزریقی ژل ها یا فیلرها استفاده کنید نتایج این روش برگشت پذیرند و اگر فرد از نتیجه ی کار راضی نباشد پزشک میتواند با تزریق یک نوع آنزیم تاثیر تزریق را از بین برده و چهره را به حالت قبل برگرداند. بین تکینک های زاویه سازی صورت ،تزریق ژل و چربی محاسن بیشتری نسبت به تکنیک های دیگر دارد میتوان گفت هم بی خطرند و هم از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر میباشند و همچنین در صورت راضی نبودن فرد، تزریق ژل قابل برگراندن است. شیوه های جراحی علاوه بر دوره نقاهت طولانی، عوارض و مراقبت های طولانی بعد از جراحی هزینه های گزافی نیز در بر خواهد داشت.

  مشورت با پزشک متخصص در زمینه زیبایی به شما کمک می‌کند که بهترین روش را انتخاب کنید. پزشک علاوه بر میزان ماندگاری زاویه سازی صورت، سایر جوانب را نیز در نظر می‌گیرد. بنابراین بهتر می‌تواند شیوه مناسب را به شما معرفی کند. ، هستند که تجربه زیادی در زمینه انجام انواع مختلف روش‌های زاویه سازی صورت دارند. برای رزرو نوبت یا مشاوره با دکتر سزاوار می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی موجود در سایت اقدام کنید.