رد اعلامیه
به مشاور زیبایی انجمن پوست ایران خوش آمدید. برای استفاده از کلیه امکانات انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید. لطفا سوالات خود را زیر قسمت مربوطه مطرح نمایید و منتظر پاسخ متخصصین باشید. جهت آشنایی بیشتر می توانید راهنمای کار با انجمن را بخوانید. با سپاس

لیزر و جراحی در درمان پف زیر چشم

شروع موضوع توسط nada-raha ‏26/2/17 در انجمن درمان پف زیر چشم

تزریق چربی | کاشت مو | هایفوتراپی | کاشت ابرو | تزریق ژل | پلکسر
بارگذاری...
 1. nada-raha

  nada-raha عضو گروه

  vv.jpg
  لیزر درمانی:
  لیزردرمانی در بسیاری از عمل های زیبایی به کار گرفته می شود. در مورد درمان پف زیر چشم نیز می توان از لیزر بهره برد. در این عمل لیزر با تحت تاثیر قرار دادن رگ های خونی موجود در این ناحیه، باعث قطع آنها و درنتیجه کاهش پف زیر چشم یم شود. همچنین تحریک پوست این ناحیه به وسیله لیزر، می تواند در تولید کلاژن و درنتیجه کشیده شدن پوست و جمع شدن پوست زیر چشم موثر باشد تا پس از درمان پف زیر چشم، دچار افتادگی پوست در این ناحیه نشویم. هزینه لیزر بسته به تعداد جلسات و میزان پف زیر چشم متغییر می باشد.

  جراحی:
  این روش پرهزینه ترین روش موجود می باشد. با این حال در درمان پف زیر چشم بسیار موثر خواهد بود. در این روش با برش دادن پوست زیر چشم در نقاط کوچک و ایجاد برش های ریز، چربی و آب های جمع شده زیر چشم که باعث ایجاد پف شده اند، خارج شده و پف زیر جشم درمان می شود. پوست اضافه نیز از زیر چشم جدا می شود تا دوباره ظاهر چشم طبیعی و دارای طراوت بشود. این روش مناسب درمان پف های خفیف نیم باشد. چراکه هزینه بالا و تهاجمی بودن این روش، خطرات و ریسک بالایی دارد. ولی برای درمان پف زیر چشم های شدید، این روش تنها راه موجود و موثر می باشد. علاوه بر خود عمل، دوره ریکاوری نیز در این روش بیشتر خواهد بود. باید توجه داشت که انجام این عمل توسط پزشک متخصص بسیار مهم می باشد. چراکه رد بخیه ها و برش هیا ایجاد شده باید بسیار با مهارت باشند تا در ظاهر بیمار تغییر ایجاد نکند. همچنین انجام عمل بر روی ناحیه حساسی همچون چشم، نیازمند دقت و تجربه بالایی ست که رد زمان انتخاب متخصص باید حتما در نظر گرفته شود.
   
  آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏17/9/18