رد اعلامیه
به مشاور زیبایی انجمن پوست ایران خوش آمدید. برای استفاده از کلیه امکانات انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید. لطفا سوالات خود را زیر قسمت مربوطه مطرح نمایید و منتظر پاسخ متخصصین باشید. جهت آشنایی بیشتر می توانید راهنمای کار با انجمن را بخوانید. با سپاس

لیزر و جراحی در درمان پف زیر چشم

شروع موضوع توسط nada-raha ‏26/2/17 در انجمن درمان پف زیر چشم

تزریق چربی | کاشت مو | هایفوتراپی | کاشت ابرو | تزریق ژل | پلکسر
بارگذاری...
 1. nada-raha

  nada-raha عضو گروه

  vv.jpg
  لیزر درمانی:
  لیزردرمانی در بسیاری از عمل های زیبایی به کار گرفته می شود. در مورد درمان پف زیر چشم نیز می توان از لیزر بهره برد. در این عمل لیزر با تحت تاثیر قرار دادن رگ های خونی موجود در این ناحیه، باعث قطع آنها و درنتیجه کاهش پف زیر چشم یم شود. همچنین تحریک پوست این ناحیه به وسیله لیزر، می تواند در تولید کلاژن و درنتیجه کشیده شدن پوست و جمع شدن پوست زیر چشم موثر باشد تا پس از درمان پف زیر چشم، دچار افتادگی پوست در این ناحیه نشویم. هزینه لیزر بسته به تعداد جلسات و میزان پف زیر چشم متغییر می باشد.

  جراحی:
  این روش پرهزینه ترین روش موجود می باشد. با این حال در درمان پف زیر چشم بسیار موثر خواهد بود. در این روش با برش دادن پوست زیر چشم در نقاط کوچک و ایجاد برش های ریز، چربی و آب های جمع شده زیر چشم که باعث ایجاد پف شده اند، خارج شده و پف زیر جشم درمان می شود. پوست اضافه نیز از زیر چشم جدا می شود تا دوباره ظاهر چشم طبیعی و دارای طراوت بشود. این روش مناسب درمان پف های خفیف نیم باشد. چراکه هزینه بالا و تهاجمی بودن این روش، خطرات و ریسک بالایی دارد. ولی برای درمان پف زیر چشم های شدید، این روش تنها راه موجود و موثر می باشد. علاوه بر خود عمل، دوره ریکاوری نیز در این روش بیشتر خواهد بود. باید توجه داشت که انجام این عمل توسط پزشک متخصص بسیار مهم می باشد. چراکه رد بخیه ها و برش هیا ایجاد شده باید بسیار با مهارت باشند تا در ظاهر بیمار تغییر ایجاد نکند. همچنین انجام عمل بر روی ناحیه حساسی همچون چشم، نیازمند دقت و تجربه بالایی ست که رد زمان انتخاب متخصص باید حتما در نظر گرفته شود.
   
  آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏17/9/18
 2. dermo

  dermo عضو گروه

  جراحی بوکال فت یا برداشتن چربی دهان چگونه انجام میشود؟


  در افرادی که صورت گردی دارند یا دچار اضافه وزن هستند؛ و از فرم چاق صورت خود راضی نمی‌باشند؛ جراحی برداشتن پدهای چربی گونه در داخل گونه ها یک روش عالی برای خلاص شدن از شر چربی های ناخواسته صورت است. تخلیه چربی بوکال بهترین روش برای رهایی از شر این چربی ها خواهد بود. این عمل جراحی نسبتاً سریع و ساده است که با بی حسی موضعی انجام می شود و جای زخم خارجی ندارد. از نظر كلاسیك، در صورت های جذاب تر، صورت تقریباً شبیه به یك قلب و یا مثلث وارونه به نظر می رسد، كه گونه ها بزرگترین قسمت هستند و سپس لاغر می شوند تا به سمت استخوان فك كاهش پیدا كنند. هنگامی که کسی دارای پد چربی بوکال بیش از حد باشد، فرم صورت ممکن است مثلث معکوس باشد. در این افراد امتداد قسمت تحتانی صورت در مقایسه با قسمت فوقانی پهن تر است.


  بوکال فت


  عمل جراحی بوکال فت چیست؟


  چربی بوکال، یک توده چربی است که در ناحیه توخالی بین عضله بوکسیاناتور و سایر عضلات سطحی صورت قرار دارد. اندازه پد چربی Bichat برای هر فرد متفاوت است، و چربی بوکال در هر دو گونه ممکن است اندازه های مختلف داشته باشد. جراحی بوکال فت یا تخلیه چربی دهانی، یک عمل ساده و سرپایی است که در یک روز انجام می‌شود. هدف از این جراحی برداشتن متناسب بافت چربی داخل دهان، نمایان نمودن برجستگی گونه و زاویه سازی فک می‌باشد که در اثر گود شدن لپ اتفاق می‌افتد.


  با ایجاد یک برش کوچک در داخل دهان در سمت داخلی گونه ها انجام می‌شود. در این جراحی چربی های اضافه بوکال صورت از طریق دهان خارج شده سپس محل برش داده شده در داخل دهان با بخیه های قبل جذب ترمیم می‌گردد. با وجود اینکه گاهی ممکن است از ابتدا دو طرف صورت قرینه نباشند؛ ولی حفظ قرینگی دو طرف صورت و تناسب اجزای چهره در این جراحی و پس از بهبودی بسیار اهمیت دارد. به همین دلیل توصیه می‌شود؛ در انتخاب پزشکی که قرار است اقدام به این عمل نماید؛ نهایت دقت را داشته باشید. چربی داخل دهان یا بوکال یک چربی عمقی است که می‌تواند باعث ایجاد پری در قسمت خارجی گوشه لب ها شود. در واقع، بوکال از کنار پیشانی تا پایین استخوان گونه امتداد دارد و در گوشه های لب به پایان می‌رسد. افرادی که داری چهره ای گرد هستند؛ چربی بوکال داخل دهان دارند. این نوع چربی بسیار مقاوم است و با رژیم غذایی یا ورزش کردن به طور کامل از بین نمی‌رود.
   
  آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏31/7/21