Template Errors: thread_view

1. The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/iranskincenter/public_html1/moshaver/library/XenForo/BbCode/Formatter/Base.php, line 1523:
    1522: $__compilerVar151 = '';
    1523: $__compilerVar151 .= $post['signatureHtml'];
    1524: if (trim($__compilerVar151) !== '')

رد اعلامیه
به مشاور زیبایی انجمن پوست ایران خوش آمدید. برای استفاده از کلیه امکانات انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید. لطفا سوالات خود را زیر قسمت مربوطه مطرح نمایید و منتظر پاسخ متخصصین باشید. جهت آشنایی بیشتر می توانید راهنمای کار با انجمن را بخوانید. با سپاس

عوارض کاشت مو ،هزینه و قیمت کاشت مو

شروع موضوع توسط somayeh ‏13/2/17 در انجمن کاشت مو

بارگذاری...
  1. somayeh

somayeh مدیر

جهت مشاوره زیبایی پوست و مو و لاغری تماس بگیرید.
    کاشت مو و پیوند مو غالبا بدون عوارض می باشد. با این حال در بعضی موارد عوارضی به جشم می خورد که احتمال وقوع آن برای هر بیمرا متناسب با ساختار مو و پوست سر او متفاوت می باشد. این عوارض را می توان رشد ضعیف مو ناشی از آسیب به ریشه مو در هنگام پیوند، عفونت در نواحی برش و بخیه بدلیل استفاده نکردن از آنتی بیوتیک، ایجاد جای زخم و اسکار در نواحی برش به شکل مشخص و واضح، التیام کم سرعت زخم که بدلیل ویژگی های شخصی ممکن است رخ دهد و تغییر در رنگدانه پوست و در نتیجه تغییر رنگ پوست دانست. این تغییر رنگ غالبا تیره تر شدن رنگ پوست می باشد که به ندرت اتفاق می افتد.
    images (1).jpeg
    این عوارض غالبا به دلیل بی توجهی پزشک و نامتخصص بودن او رخ خواهد داد. به جای ماندن جای زخم، آسیب به ریشه مو و ...، همه از عوارضی هستند که با انتخاب پزشک متخصص قابل اطمینان می توان از بروز آنها جلوگیری کرد. در نتیجه با مراجعه به پزشک متخصص و متبهر می توان این عوارض را تا حد بسیاری کاهش داد.

هزینه کاشت مو بسته به سطح پوشش متفاوت می باشد. همچنین هزینه دستمزد پزشک و وسایب جراحی نیز به این موضوع اضافه خواهند شد. البته این مسئله خطی نمی باشد. به طوری که با دو برابر شدن تعداد گرافت های موردنیاز برای پیوند، هزینه عمل نیز دوبرابر نخواهد شد، بلکه کمتر از آن است. در جلسات مشاوره هزینه تقریبی و میزان گرافت مورد نیاز برای پیوند به بیمار گفته می شود تا او بتواند با رانش بیشتری تصمیم گیری کند.

2. masoud666

masoud666 عضو گروه

من یک مرد 35 ساله و کارمند هستم و با تحصیلات عالی. 16 ساله که بدلیل ریزش مو و طاس شدن دارم از کلاه گیس استفاده می کنم. با این وجود به جز خانواده ام کمتر کسی از این موضوع اطلاع داره!! حتی بعضی ها که بهشون میگم باور نمی کنن. اینقدر که لامصب طبیعیه. اما این سیستم آینده اش خوب نیست. مجبورم تغییرش بدم چون مدام استرس این رو دارم که یکی موهامو بکشه و کلاه گیس در بیاد ومورد تمسخر قرار بگبرم و در کل انسان نمیتونه خودشو گول بزنه چون این مو مال خود آدم نیست بنابراین حس خوبی به آدم دست نمیده

3. rezahsn99

rezahsn99 عضو گروه

واقعا خیلی دردناکه که فکر میکنم یه روز بخوام کچل بشم و موهام بریزه البته فکر کنم با توجه به ژنی که ما داریم به احتمال 60 درصد کچل میشم الانم چند وقته یه خورده ریزش مو گرفتم لطفا راهنمایی کنید که چطوری از شر ریزش مو خلاص بشم و در آینده کچل نشم یه سری از دوستان شامپو و قرص زینک و پیشنهاد میکنند به نظرر شما استفاده از این قرصا و ویتامین ها موثر است؟ یا اگه دارو های طبیعی دیگری هم هست که مفیده لطفا راهنمایی کنید با تشکر از شما بابت اینکه این فضای خوبو ایجاد کردید

4. sadegh90

sadegh90 عضو گروه

اینکه یه روز بخوام کچل بشم خیلی ناراحتم میکنه برای این به دنبال راهی هستم که جلوگیری کنم از کچل شدن و یا کاشت مو بعدازکچل شدن هستم من 1 ساله قرص فيناسترايد مصرف ميكنم كه موثر هم بوده ولي از زماني كه اين قرص رو مصرف ميكنم در نغوذ كمي مشكل دارم همچنين ميل جنسيمم يكم كم شده ميگن اگه قرص رو بذارم كنار مشكلم حل ميشه ولي نميخوام دوباره موهام بريزه راهي نيست كه بدون ترك فيناسترايد اين مشكل حل بشه يا داروي ديگه جايگزين فيناسترايد كنم كه اين عوارض رو نداشته باشه

5. behnam8

behnam8 عضو گروه

من هم ریزش موپیدا کردم البته یه چهارسالی هست.خیلی دکتررفتم ازاین چیزا هیچی هم نشد.جز ازاین ویتامین قرص فیناسترایدبم دادن که چون عوارض داشت قطعش کردم.ولی بازبهترم قطع شده یکم. ومیریزه ودرمیاد ریزش ابرو وریش هم داشتم که درمیاد.توصیه من به دوستان اینه که اول هرچیززز اصلا نبایدعصبی شن وحرص جوش بخورن خیلی تاثیرداره توریزش مو.دوم اینکه هر روز یه قاشق جوانه گندم بخورند.سوم اینکه سروپیشانی کناره ها رابادست ماساژدهند.چهارم اینکه خواب کافی داشته باشندغلظت خون وغذاهای فست فودی وسودازا عامل ریزش موهست.پنج اینکه به جای استفاده ازمانیوکسیدل ازروغن رزماری هر5روزیک بار به سربزنندیا روغن زیتون تصیفه نشده.
    واونایی هم که ریزش موهاشون ارثی هست توصیه میشه روزانه چندعددتخمه کدوبخورند ودم کرده گزنه برای مدت چندماهتا ریزششون کمترشه.

6. mshafiee

mshafiee عضو گروه

ممنون میشم اگه کسی پاسخ سولات من رو بده.
    هزینه کاشت موی سر اگه تمام موی جلوی سر ریخته باشه حدوداً چقدر میشه و آیا موی کاشته شده نیز ممکنه دوباره کاملاً بریزه و فرد دوباره مثل روز اول بشه.

7. behnam8

behnam8 عضو گروه

سلام.کاشت موی سرهرچی باشه از ازچندمیلیون کمترنیست.کاشت موی سرشرایط داره درواقع ازسن سی سالگی به بعد بیشتر مومیکارن.عموما بعدازکاشت مو احتمال کم وجود داردبریزدموها ولی شایدبه دلیلی بریزد.
    علت مواگرارثی باشدکاشت موبعدازسی جواب میده ولی اگه ارثی نباشه جواب نمیده.اول بایدبررسی شه چه عللی باعث ریزش شده.شایداسترس/کم کاری تییررویید/رژیم تغذیه سخت/و...
    برای رشدموهای ریخته شده وعموما ارثی دکترا فیناسترایدتوصیه میکنندکه به نظرمن عوارضش زیاده مصرف نکنیدبهتره.ولی دوگیاه هستندکه اثرات مثله قرص فیناستراید را داراهستند.1گزنه ودو تخمه کدو.
    داروی گیاهی گرچه ممکن است اثرکمی داشته باشد اما استفاده مدام وهرروز ان به مدت تقریبا طولانی اثرات خودش رانشون میده حداقل3ماه وحداکثریه سال.
    وچیزدیگری که دکترا تجویزمیکنندماینوکسیدل هست که جریان خون درپوست افزایش میده وباعث رشدمججدمومیشه اما بازهم به نظرخیلیا بعدازقطع این ماده موهادوباره دچارریزش میشوند.یعنی بایدمدام العمرمصرف شه.
    ولی به نظرمن استفاده از روغن رزماری واسطخودوس باهم استفاده شود ان هم یاهفته ای دوباربرسربزنیدوماساژبدید بهتره شب بزنید وصبح بشورید طول این مدت یک کلاه پلاستیکی به سربزنید.به مدت 7 ماه یاحداقل چهارماه اثرفوق العاده راخواهید دید.استرس وفشارهای عصبی عاملی مهم درریزش موهست وهم چنین مشکلات گوارشی ویبوست.

بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - عوارض کاشت ،هزینه
  1. moein.data
    پاسخ ها:
    0
    نمایش ها:
    287
  2. rezadehghan
    پاسخ ها:
    0
    نمایش ها:
    168