رد اعلامیه
به مشاور زیبایی انجمن پوست ایران خوش آمدید. برای استفاده از کلیه امکانات انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید. لطفا سوالات خود را زیر قسمت مربوطه مطرح نمایید و منتظر پاسخ متخصصین باشید. جهت آشنایی بیشتر می توانید راهنمای کار با انجمن را بخوانید. با سپاس

عوارض، هزینه، مزایا و تمام مطالب و نکات درباره پروتز باسن

شروع موضوع توسط Ehsan ‏14/3/17 در انجمن پروتز باسن

تزریق چربی | کاشت مو | هایفوتراپی | کاشت ابرو | تزریق ژل | پلکسر
بارگذاری...
 1. Ehsan

  Ehsan عضو گروه

  پروتز باسن چیست؟

  همان طور که می دانید، امروزه، زیبایی، یکی از دغدغه های مهم انسان ها است. سالانه هم مبالغ زیادی برای زیبایی هزینه می شود. زیرا زیبایی و جذاب به نظر رسیدن و همچنین جوانسازی، برای زندگی بهتر و محبوب شدن در بین افراد، مهم است. یکی از عمل های زیبایی که امروزه انجام می شود، عمل پروتز باسن است. می دانید که برخی از افراد، به دلیل کمبود چربی و یا به هر دلیلی، باسن کوچکی دارد. این موضوع علاوه بر ایجاد مشکلاتی، باعث از بین رفتن اعتماد به نفس می شود. به همین دلیل پروتز باسن مهم است. در ادامه با من همراه باشید تا درباره پروتز باسن ، مطالبی ارائه کنم.
  [​IMG]

  پروتز باسن چیست؟

  همان طور که ذکر شد، بعضی از افراد، به دلایل ژنتیکی و همچنین به دلیل کمبود چربی در ناحیه باسن، دارای باسن کوچکی هستند. این موضوع علاوه بر این که مشکلاتی در نشستن ایجاد می کند، باعث از بین رفتن اعتماد به نفس هم می شود. بنابراین بعضی ها، علاقه دارند که با انجام پروتز در ناحیه باسن، به باسن بزرگ و جذاب تری دست پیدا کنند. در این صورت، شکافی در ناحیه باسن ایجاد می شود. سپس پروتز وارد می شود. به این ترتیب عمل پروتز باسن انجام می گیرد.

  بهترین کاندیدهای این عمل

  در واقع تمام افرادی که دارای باسن کوچکی هستند و می خواهند به هر دلیلی باسن بزرگ تری داشته باشند، کاندیدهای خوبی برای این عمل هستند. همچنین اگر می خواهید یک ظاهر متوازن داشته باشید، ویژگی های ظاهری خود را بهتر کنید و اعتماد به نفستان را افزایش دهید هم می توانید از این عمل بهره ببرید.
  [​IMG]

  عوارض

  این عمل عوارض خطرناکی ندارد. تنها عوارض عمومی مانند خونریزی، درد موقت، عفونت و ... ممکن است پیش بیایند.

  همچنین در موارد بسیار نادر، پروتز شکسته یا پاره شده است. در این حالت، پزشک، عمل را دوباره انجام خواهد داد.

  گرچه اگر شما تحت عمل پزشک باتجربه ای باشید، اتفاقی پیش نمی آید.

  هزینه پروتز باسن

  مطمئنا هزینه های هر دکتر، با دیگری فرق می کند. اما به طور کلی، هزینه خرید پروتز 3 تا 4 میلیون تومان و همچنین دستمزد پزشک هم یک میلیون می باشد. گرچه این هزینه کاملا متغییر است.

  مراقبت های پس از عمل

  حداقل به مدت 2 هفته باید روی شکمتان بخوابید.

  برای حدود 2 یا 4 هفته، رانندگی را کنار بگذارید.

  برای حدود یک هفته به حمام نروید

  به مدت 2 هفته پس از عمل، از نشستن های طولانی مدت خودداری کنید.

  در هفته اول پس از جراحی، از راه رفتن طولانی مدت خودداری کنید.
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  بنابراین پروتز باسن ، یکی از عمل های زیبایی پرطرفدار است. امروزه افراد زیادی به دنبال داشتن باسن بزرگ تر و جذاب تر هستند. داشتن یک باسن کوچک می تواند باعث از بین رفتن اعتماد به نفس شود. بنابراین پروتز باسن پیشنهاد می شود. نتایج این عمل هم پس از آن قابل مشاهده اند. همچنین باید به مدت حدود دو هفته، مطالبق دستورات و مراقبت های پزشک عمل کنید. آیا شما در این باره نظری دارید؟ اگر نظر یا پرسشی دارید حتما با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.
   
  آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏17/9/18
 2. admin

  admin مدیر پرسنل

  [​IMG]