رد اعلامیه
به مشاور زیبایی انجمن پوست ایران خوش آمدید. برای استفاده از کلیه امکانات انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید. لطفا سوالات خود را زیر قسمت مربوطه مطرح نمایید و منتظر پاسخ متخصصین باشید. جهت آشنایی بیشتر می توانید راهنمای کار با انجمن را بخوانید. با سپاس

عمل زیبایی گوش یا اتوپلاستی

شروع موضوع توسط dermo ‏29/4/21 در انجمن زاویه دار کردن فک و صورت

تزریق چربی | کاشت مو | هایفوتراپی | کاشت ابرو | تزریق ژل | پلکسر
بارگذاری...
 1. dermo

  dermo عضو گروه

  اتوپلاستی چیست؟

  جراحی گوش یا اتوپلاستی از رایج ترین جراحی های پلاستیک است که با هدف بهبود سایز و حالت لاله یک یا هر دو گوش انجام می گیرد. جراحی پلاستیک گوش روشی است که به وسیله آن شما می توانید به نتیجه دلخواه خود برسید و شکل ظاهری گوش اصلاح می شود. این جراحی می‌تواند عیوب مادرزادی نظیر بیش از حد بزرگ بودن و یا برآمده بودن گوش را اصلاح کند. علاوه بر این، بدشکلی گوش که در اثر آسیب‌های جسمی ایجاد می‌گردد یا با رشد کودک نمایان‌تر می‌شود، برطرف نموده و ظاهر بهتری به آن می‌بخشد.

  گوش ها از تاثیرگذارترین اجزای صورت در زیبایی چهره می باشند و قابل پنهان شدن نیستند به همین دلیل با انجام جراحی زیبایی گوش می توانید تمامی ایرادات ظاهری گوش را بر طرف نمایید .جراحی گوش، شکل طبیعی برای گوش‌ها ایجاد نموده و تعادل و نسبت را برای گوش‌ها و صورت ایجاد می‌نماید. تصحیح اشکالات کوچک می‌تواند تاثیر عمیقی در ظاهر فرد و اعتماد به نفس او ایجاد کند. جراحی پلاستیک گوش تنها توسط جراح پلاستیک با تجربه انجام می شود و می تواند تاثیر قابل توجهی بر ظاهر فرد و اعتماد به نفس او داشته باشد.

  عمل زیبایی گوش یا اتوپلاستی چیست

  افراد مناسب عمل زیبایی گوش

  چنانچه گوش هایتان بیرون زده و برجسته است.
  چنانچه دچار آسیبی شده اید که در شکل گوش های شما تاثیر گذاشته است.
  چنانچه به طور مادرزادی دارای گوش های بیش از بزرگ و یا کوچکی هستید.
  چنانچه اندازه و محل قرارگیری گوش های شما با سرتان متناسب نیست.

  جراحی زیبایی لاله گوش

  روش اصلاح این بدشکلی روش ترمیم لاله گوش یا همان اتوپلاستی می باشد. عمل جراحی لاله ی گوش روشی است که در آن جراح لاله ی گوش که دچار کشیدگی و یا پارگی شده است را ترمیم می کند. در برخی موارد ممکن است لاله ی گوش حین سوراخ کردن آن تصادفا پاره شود. در موارد دیگر، ممکن است لاله ی گوش عمدا در اثر ایجاد تغییرات، دچار کشیدگی شده باشد. در هر کدام از این موارد، جراح می تواند پارگی ایجاد شده را بخیه بزند تا فرد بتواند دوباره از گوشواره استفاده کند.

  امروزه این عمل جراحی بسته به تحمل بیمار بصورت موضعی و بدون بیهوشی قابل انجام است. اگر بیمار تمایل داشته باشد می توان این عمل را تحت بیهوشی خفیف و سطحی انجام داد. در روشهای جدید غضروف لاله گوش شکل داده می شود تا گوش فرد جمع تر بنظر برسد و کمتر از برداشت غضروف استفاده می شود.

  اکنون می‌دانید که اتوپلاستی چیست و چگونه باعث زیبایی ظاهر گوش‌های شما می‌شود. بنابراین می‌توانید در مورد انجام این عمل زیبایی راحت‌تر تصمیم بگیرید. دکتر مهدی سزاوار یکی از بهترین جراحان اتوپلاستی در تهران می باشند که متخصص جراحی دهان، فک و صورت هستند. ایشان سابقه خوبی در زمینه جراحی زیبایی گوش دارند. با مشاهده نتایج به دست آمده توسط بیماران قبلی، می‌توانید از روند کار ایشان اطلاع پیدا کنید. اگر همچنان در مورد