رد اعلامیه
به مشاور زیبایی انجمن پوست ایران خوش آمدید. برای استفاده از کلیه امکانات انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید. لطفا سوالات خود را زیر قسمت مربوطه مطرح نمایید و منتظر پاسخ متخصصین باشید. جهت آشنایی بیشتر می توانید راهنمای کار با انجمن را بخوانید. با سپاس

عمل ایجاد چال گونه

شروع موضوع توسط nada-raha ‏25/2/17 در انجمن چال گونه و چال خنده

تزریق چربی | کاشت مو | هایفوتراپی | کاشت ابرو | تزریق ژل | پلکسر
بارگذاری...
 1. nada-raha

  nada-raha عضو گروه

  چال گونه یا چال خنده، همان سوراخ و چال ریزی ست که بعضی از افراد در هنگام لبخند زدن و یا در حالت عادی بر روی گونه و کنار لب خود دارند. بسیاری این چال را از عوامل زیبایی یک فرد می دانند.

  وجود این چال به صورت مادرزادی، درواقع بدلیل عملکرد نادرست و ناکامل ماهیچه گونه می باشد که به نوعی به آن معلولیت می گویند.

  chalegone.jpg
  امروزه به وسیله عمل جراحی زیبایی می توان یان چال را روی صورت بوجود آورد. برای انجام عمل در جلسات مشاوره، نتیجه نهایی به صورت نسبی به شما نشان داده می شود تا بتوان برای میزان عمق و سطح چال و محل قرارگیری آن با پزشک متخصص به تفاهم رسید و سپس برای انجام عمل اقدام کرد. این گونه متقاضی با دید بازتری نسبت به انجام عمل اقدام می کند و مطمئنا نتیجه بهتری نیز خواهد گرفت.

  این عمل به صورت سرپایی و در کمتر از نیم ساعت صورت یم پذیرد. غالبا رد این عمل نیاز به بیهوشی نیست و بی حسی موضعی کافیست. اما در صورت تقاضای بیمار، می توان از متخصص بیهوشی نیز بهره برد.

  در یان عمل قسمتی از گونه که قبلا مشخص شده از داخل دهان برش داده میشود قسمتی از ماهیچه آن ناحیه برداشته می شود تا پس از بخیه زدن و کشیده شدن پوست به داخل، چال گونه ظاهر شود. این عمل بدلیل آ«که از داخل دهان صورت می پذیرد، رد بخیه از خود باقی نمی گذارد. بخیه های جذبی به کار رفته نیز به مرور زمان جذب میشوند.

  ظاهر این چال در روزهای اول و هفته های ابتدایی به صورت دائمی بر روی صورت نمایان است. اما پس از گذشت مدتی، ماهیچه های این قسمت دوباره ترمیم می شوند و چال گونه فقط در زماین که فرد لبخند یم زند قابل مشاهده است که در این صورت بسیار طبیعی تر به نظر می رسد.
   
  آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏17/9/18
 2. leila

  leila عضو گروه

  سلام لطفا هزینه عمل رو اعلام کنید.
   
 3. admin

  admin مدیر پرسنل

  سلام جهت مشاوره رایگان لطفا تماس بگیرید
   
بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - عمل ایجاد چال
 1. dermo
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  174
 2. nada-raha
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  853