رد اعلامیه
به مشاور زیبایی انجمن پوست ایران خوش آمدید. برای استفاده از کلیه امکانات انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید. لطفا سوالات خود را زیر قسمت مربوطه مطرح نمایید و منتظر پاسخ متخصصین باشید. جهت آشنایی بیشتر می توانید راهنمای کار با انجمن را بخوانید. با سپاس

زاویه دار کردن فک و صورت

شروع موضوع توسط nada-raha ‏10/3/17 در انجمن زاویه دار کردن فک و صورت

تزریق چربی | کاشت مو | هایفوتراپی | کاشت ابرو | تزریق ژل | پلکسر
بارگذاری...
 1. nada-raha

  nada-raha عضو گروه

  صورت انسان در زیبایی ظاهر و جوان نشان دادن چهره فرد، تاثیر به سزایی دارد. به همین جهت عمل های زیبایی بسیاری در ناحیه صورت انجام می گیرد. با این حال، مهمترین مشخصه داشتن چهره ای موزون، داشتن قالب صورتی زیبا و متوازن است.
  بسیاری بر این عقیده اند که داشتن فک V شکل، که در آن استخوان های گونه به سمت چانه کشیده می شوند و چانه به شکل V دیده می شود، یکی از زیباترین قالب های صورت می باشد و می تواند در بالابردن زیبایی فرد بسیار تاثیر گذار باشد.
  غالب مراجعین عمل های زاویه دار کردن فک و صورت، جزو یکی از دسته های زیر می باشند:
  - کسانی که فک مربعی شکل دارند و چانه آنها به صورت واضح دیده نمی شود.
  - خانم هایی که فک و عضلات صورت مردانه ای دارند و برای داشتن چهره ای ظریف تر و زنانه تر تصمیم به انجام این عمل می گیرند.
  - کسانی که گونه هایی چاق و پف کرده دارند.
  - کسانی که به دلیل داشتن غبغب، زیبایی فک و چانه خود را از دست داده اند.
  امروزه روش های متفاوتی برای تغییر زاویه فک و صورت به کار می رود. روش های همچون تزریق، ایمپلنت، لیفتینگ و استفاده از امواج که هریک از این روش ها موارد خاص استفاده خود را دارد که با تشخیص پزشک متخصص به کار می رود.
  قبل از شروع عمل در جلسات مشاوره، پزشک متخصص در مورد دلیل مراجعه فرد و نتیجه ای که انتظار می رود پس از عمل به دست بیاید صحبت خواهد نمود. همچنین در این جلسات بهترین روش برای تغییر زاویه فک و صورت، با مشاوره پزشک انتخاب می شود.
  در کل این عمل را در صورت انجام توسط پزشک متخصص و متبهر، می توان از عمل های کم خطر و بی عوارض دانست که می تواند ظاهری زیبا و قابل قبول برای فرد به ارمغان بیاورد.
   
بارگذاری...