رد اعلامیه
به مشاور زیبایی انجمن پوست ایران خوش آمدید. برای استفاده از کلیه امکانات انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید. لطفا سوالات خود را زیر قسمت مربوطه مطرح نمایید و منتظر پاسخ متخصصین باشید. جهت آشنایی بیشتر می توانید راهنمای کار با انجمن را بخوانید. با سپاس

زاویه دار کردن فک و صورت با استفاده از تزریق

شروع موضوع توسط nada-raha ‏10/3/17 در انجمن زاویه دار کردن فک و صورت

تزریق چربی | کاشت مو | هایفوتراپی | کاشت ابرو | تزریق ژل | پلکسر
بارگذاری...
 1. nada-raha

  nada-raha عضو گروه

  1. زاویه دار کردن فک و صورت با استفاده از تزریق
  در کل تزریق را می توان به دو دسته تزریق بوتاکس و تزریق ژل و چربی تقسیم کرد که هرکدام کارکرد خاص خود را دارند:
  تزریق بوتاکس: بوتاکس ماده ای بی حس کننده می باشد که در صورت وارد شدن به رگ های عصبی و ماهیچه ها، با از کار انداختن آنها، می تواند مانع فعالیت ماهیچه ها و درنتیجه مانع حجم آنها شود. در مواردی که مراجع به دلیل داشتن ماهیچه های بزرگ در فک و صورت خود، که در اکثر مواقع به دلیل جویدن زیاد آدامس این مشکل پیش می آید، زاویه فک خود را ازدست داده باشد و صورتی مربع شکل داشته باشد، با تزریق بوتاکس می توان از فعالیت این ماهیچه ها جلوگیری کرد و برای مدتی حجم آنها را کاهش داد تا زاویه فک V شکل بشود. این تزریق بسیار سریع (در حدود 5 دقیقه) می باشد و پس از یک ماه تا یک ماه و نیم، نتیجه آن به صورت کامل دیده می شود. این عمل تا حدود 15 ماه ماندگار می باشد که بعد از آن نیز نیاز به تکرار دارد. البته تزریق مداوم در دوره های معین، می تواند به مرور زمان ماهیچه را ضعیف تر کرده و نیاز به تزریق را به دوره های طولانی تر موکول نماید.
  تزریق ژل و چربی: در مواردی که برای تغییر زاویه فک و زیباسازی آن نیاز به افزایش حجم ماهیچه در ناحیه فک و یا صورت باشد، می توان با تزریق ژل و یا چربی های گرفته شده از بدن خود بیمار استفاده نمود. این تزریق در مواردی که افتادگی عضله های صورت بدلیل بالارفتن سن نیز رخ داده باشد، قابل استفاده است. این روش نیز همچون بوتاکس برگشت پذیر است و بعد از طی دوره حدودا یک ساله خود نیاز به تزریق دوباره است. این تزریق به صورت سرپایی انجام میگیرد و بعد از آن میتوان به فعالیت های قبلی خود بازگشت.
   
بارگذاری...