رد اعلامیه
به مشاور زیبایی انجمن پوست ایران خوش آمدید. برای استفاده از کلیه امکانات انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید. لطفا سوالات خود را زیر قسمت مربوطه مطرح نمایید و منتظر پاسخ متخصصین باشید. جهت آشنایی بیشتر می توانید راهنمای کار با انجمن را بخوانید. با سپاس

زاویه دار کردن فک و صورت با استفاده از امواج و لیپوساکشن

شروع موضوع توسط nada-raha ‏10/3/17 در انجمن زاویه دار کردن فک و صورت

تزریق چربی | کاشت مو | هایفوتراپی | کاشت ابرو | تزریق ژل | پلکسر
بارگذاری...
 1. nada-raha

  nada-raha عضو گروه

  یکی از دلایل نامناسب بودن زاویه فک، بالارفتن سن و یا افتادگی پوست در گردن و یا بزرگ بودن غبغب می باشد.برای جوانسازی پوست در این موارد می توان از امواج استفاده کرد. غالبا تاثیر امواج مختلف بر روی پوست به یک صورت خواهد بود. در اعمال امواج برای تغییر زاویه فک از دو روش استفاده از امواج رادیویی و هایفوتراپی بهره گرفته می شود.

  امواج رادیویی با تحریک پوست به ساخت کلاژن بیشتری، باعث جوانسازی پوست و سفت شدن آن می شود. در مواردی که کشیدگی پوست در نواجی اطراف فک، همچون گردن و یا فک و زیر گونه ها، رخ داده باشد، تحریک پوست بوسیله امواج رادیویی به ساخت کلاژن بیشتر، می تواند زاویه فک را به حالت قبلی خود بازگرداند. باید توجه داشت که این روش با تشخیص پزشک به کار می رود و به سبب هزینه به نسبت پایینتر از دیگر روش ها و همچنین خطر و عوارض کمتر، می تواند بسیار موثر باشد.

  همچنین هایفوتراپی، که در آن از امواج صوتی استفاده می شود نیز می تواند رد این رابطه موثر باشد. این امواج می توانند بر عضلات صورت نیز تاثیر بگذارند و در مواردی باعث جابه جایی های بسیار خفیف این عضلات شود و روند تغییر زاویه فک را سرعت ببخشد.

  همچنین لیپوساکشن با تغییر حجم غبغب می تواند به ظاهر شدن چانه و تغییر زاویه فک کمک بسیاری کند. باید در نظر داشت که در صورت داشتن غبغب بزرگ، با هر عمل دیگری نمی توان زاویه فک زیبایی داشت. به همین دلی این روش می تواند به صورت روش مکمل در کنار تزریق ژل و بوتاکس به کار برود. با تغییر حجم غبغب و داشتن غبغبی با حجم نرمال، می توان چانه و فکی زیبا داشت. همچنین در این مورد نیز می توان بعد از لیپوساکشن گردن، با استفاده از امواج به جمع شدن پوست و جلوگیری از برگشت دوباره حجم غبغب بهره گرفت.
   
بارگذاری...