رد اعلامیه
به مشاور زیبایی انجمن پوست ایران خوش آمدید. برای استفاده از کلیه امکانات انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید. لطفا سوالات خود را زیر قسمت مربوطه مطرح نمایید و منتظر پاسخ متخصصین باشید. جهت آشنایی بیشتر می توانید راهنمای کار با انجمن را بخوانید. با سپاس

زاویه دار کردم فک و صورت با لیفتینگ با نخ و ایمپلنت

شروع موضوع توسط nada-raha ‏10/3/17 در انجمن زاویه دار کردن فک و صورت

تزریق چربی | کاشت مو | هایفوتراپی | کاشت ابرو | تزریق ژل | پلکسر
بارگذاری...
  1. nada-raha

    nada-raha عضو گروه

    با استفاده از نخ های مخصوص لیفتینگ نیز می توان از عمل لیفتینگ دوری کرد و از شر افتادگی پوست در گردن و ناحیه فک خود راحت شد. در این عمل نخ هایی در جاهایی از قبل مشخص شده کار گذاشته می شوند که باعث کشیدن پوست می شود. همچنین با تحریک پوست به ساخت کلاژن بیشتری می تواند به سفت تر شدن پوست در مرور زمان نیز کمک کند. این عمل حدود 30 تا 40 دقیقه طول می کشد. نخ های کار گذاشته شده بعد از 6 تا 8 ماه جذب می شوند و نتیجه عمل را می توان تا حدود 18 ماه ماندگار دانست. این روش همچنین می تواند باعص جوانسازی پوست نیز شود. لیفتینگ کمی هزینه بر می باشد، اما بدلیل تاثیر بالا و نتیجه تقریبا ماندگار خود از روش های بسیار موثر و کم ریسک می باشد.

    در مواردی نیز با ایمپلنت استخوان در ناحیه فک م یتوان طاویه فک را تغییر داد. در زمان هایی که ناموزونی زاویه فک و صورت به دلیل جحم کم فک و یا ناپیدا بودن استخوان فک باشد، با ایمپلنت استخوان در این ناحیه می توان زاویه فک را اصلاح کرد. این روش معمولا در مردان پرطرفدار می باشد. چراکه چانه استخوانی تر و فک قوی تر از نشانه های مردانگی می باشد که در مواردی که این استخوان دیده نمی شود، با انجام این عمل دست یافتنی ست. ایمپلنت استخوان نیز کمی هزینه بر است و با مشاوره و تایید پزشک متخصص و انجام این عمل توسط پزشک متبهر، می تواند بسیار نتیجه بخش باشد.
     
بارگذاری...