رد اعلامیه
به مشاور زیبایی انجمن پوست ایران خوش آمدید. برای استفاده از کلیه امکانات انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید. لطفا سوالات خود را زیر قسمت مربوطه مطرح نمایید و منتظر پاسخ متخصصین باشید. جهت آشنایی بیشتر می توانید راهنمای کار با انجمن را بخوانید. با سپاس

دو روش درمانی برای جوان‌تر و شاداب‌تر کردن پوست شما

شروع موضوع توسط soheil ‏31/1/17 در انجمن جوانسازی پوست

بارگذاری...
  1. soheil

soheil مشاور

جهت مشاوره زیبایی پوست و مو و لاغری تماس بگیرید.
    دو روش درمانی برای جوان‌تر و شاداب‌تر کردن پوست شما

لایه‌برداری پوست با استفاده از لیزر کربن دی‌اکسید: این لیزر هنوز هم به‌عنوان شدیدترین نوع درمان در این رابطه مطرح است که جهت برطرف کردن خطوط و جای زخم جوش‌ها و نیز سفت کردن پوست شل کاربرد دارد. ولی متأسفانه صرفاً برای پوست‌های روشن می‌تواند استفاده شود و برای زنان غیر سفید ریسک آمیز است و توصیه نمی‌شود.

در این روش لایه‌ی رویی پوست برداشته‌شده و چین‌وچروک‌ها صاف می‌شوند.

طی این پروسه با توجه بااینکه از لیزر قوی‌تری استفاده می‌شود برخی مواقع نیاز است که بی‌هوشی عمومی صورت پذیرد. در حالت بی‌حسی موضعی احساس سوزن سوزن شدن پوست صورت را خواهید داشت. حین بهبودی خونریزی وجود خواهد داشت. طی 10 روز بعد آن لایه‌ی برونی تخریب‌شده از نو رشد خواهد کرد (برای دو هفته نباید آرایش کنید). برای دو الی چهار ماه رنگ پوست صورتی خواهد بود.

لایه‌برداری پوست با استفاده از اشعه‌ی پالس شدید (IPL): در این روش لکه‌های قهوه‌ای روی پوست برطرف شده، مویرگ‌های پاره‌ترمیم می‌شوند. اگر از این نوع لیزر طی روش‌های ملایم‌تری استفاده شود نتایج فوق‌العاده‌ای حاصل می‌شود. البته این اشعه تأثیری بر چین‌وچروک‌ها ندارد.

در این روش پالس‌های کوتاه نور سفید و درخشان سلول‌های رنگ‌دانه را هدف قرار می‌دهند. این سلول‌ها با جذب نور و حرارت حاصل از آن تخریب می‌شوند. با توجه به اینکه این اشعه ملایم است برای اکثر پوست‌ها مناسب است، بااین‌وجود پزشک برای پوست‌های تیره شدت را کاهش می‌دهد تا مشکلی پیش نیاید.

بعدازاین پروسه احساس آفتاب‌سوختگی دارید. روز بعد از عمل پوست خیلی کم ورم‌کرده و صورتی‌رنگ می‌شود ولی نیازی به استراحت طولانی‌مدت نیست و به‌زودی بهبودی می‌یابید.

2. falahi

falahi عضو گروه

ممنون از مطالب خوبتون
    من خیلی دنبال روشی بودم که پوستم رو جوون کنم ولی نتونستم
    بعد از زایمان پوستم به شدت خراب شده و دیگه اون طراوت اولیه رو نداره
    کاش مرکزی هم اعلام میکردید که این اعمال رو انجام میدن
    اگه ممکن معرفی کنید
    من روش ماسک رو امتحان کردم ولی جواب نگرفتم متاسفانه

3. admin

admin مدیر پرسنل

لطفا به قسمت کلینیک های زیبایی و جوانسازی مراجعه کنید کلیه اطلاعات مربوط به کلینیک های زیبایی اونجا هست

این صفحه را به اشتراک بگذارید