رد اعلامیه
به مشاور زیبایی انجمن پوست ایران خوش آمدید. برای استفاده از کلیه امکانات انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید. لطفا سوالات خود را زیر قسمت مربوطه مطرح نمایید و منتظر پاسخ متخصصین باشید. جهت آشنایی بیشتر می توانید راهنمای کار با انجمن را بخوانید. با سپاس

درمان سردرد میگرنی با تزریق بوتاکس

شروع موضوع توسط soheil ‏30/1/17 در انجمن تزریق بوتاکس

تزریق چربی | کاشت مو | هایفوتراپی | کاشت ابرو | تزریق ژل | پلکسر
بارگذاری...
 1. soheil

  soheil مشاور


  درمان سردرد میگرنی با تزریق بوتاکس


  علم پزشکی به این نتیجه رسیده است که بوتاکس فقط ب روی زیبایی افراد تأثیر ندارد، بلکه می‌تواند کمکی باشد به افرادی که سال‌های متمادی را با سردردهای خفیف و میگرنی دست‌وپنجه نرم میکنند. پزشکان با مطالعات و تحقیقاتی که بر روی بیماران مبتلابه میگرن انجام داده‌اند به این نتیجه رسیدند که افرادی که به آن‌ها بوتاکس تزریق‌شده است یا سردردهای میگرنی آن‌ها از بین رفته یا این‌که مدت و فاصله زمانی بینان ها به 3 تا 4 ماه رسیده است.

  دبیر علمی چهارمین کنگره بین‌المللی سردرد این روش درمانی جدید را معرفی کرد وی همچنین به این موضوع هم اشاره کرد که آیت درمان دائم نیست و حداکثر برای 4 ماه کارایی دارد.

  امروزه بسیاری از بیمارانی که به پزشکان مغز و اعصاب مراجعه می‌کنند به خاطر سر در است و البته سردردهای میگرنی در این میان از آمار بالایی برخوردار است.

  تزریق بوتاکس که امروزه دارویی شناخته‌شده برای درمان برخی از بیماری‌ها ازجمله درمان‌های زیبایی پوست شناخته می‌شود روشی نوین برای پاسخ‌گویی به این بیماری است.

  قبل از آن نیز مطالعاتی انجام‌شده بود که افرادی که در اثر برخی از مشکلات عصبی قادر حرکات دست و پای خود نیستند نیز می‌توانند از بوتاکس استفاده کنند و یک نتیجه مطلوب 3 تا 4 ماهه بگیرند.