رد اعلامیه
به مشاور زیبایی انجمن پوست ایران خوش آمدید. برای استفاده از کلیه امکانات انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید. لطفا سوالات خود را زیر قسمت مربوطه مطرح نمایید و منتظر پاسخ متخصصین باشید. جهت آشنایی بیشتر می توانید راهنمای کار با انجمن را بخوانید. با سپاس

درباره تزریق چربی بدانید

شروع موضوع توسط soheil ‏30/1/17 در انجمن تزریق چربی

تزریق چربی | کاشت مو | هایفوتراپی | کاشت ابرو | تزریق ژل | پلکسر
بارگذاری...
 1. soheil

  soheil مشاور

  درباره تزریق چربی بدانید

  تزریق چربی یعنی پزشکان متخصص زیبایی می‌توانند از ناحیه‌ای از بدن تکه‌ای چربی را جدا کنند و پس از انجام کارهای خاصی رویان دوباره آن را به قسمتی که مورد انتظار است تزریق کنند که به این نوع درمان نیز تزریق با عمل چربی گفته می‌شود.

  از این نوع درمان عموماً برآر درمان فرورفتگی‌های صورت و دادن حس جوانی به آن استفاده می‌شود. این روش درمان در طی چند سال گذشته بسیار فراگیر بوده است و اقبال عمومی نسبت به آن زیاد شده است و کسانی که این عمل را انجام داده‌اند نیز راضی بوده‌اند و همین‌طور هرماه شاهد مطالب علمی جدید درباره آن هستیم.


  تزریق در صورت:

  در دور چشم، گونه‌ها، نواحی گیج گاهی خط خنده، لب، چانه، حاشیه فک‌ها و نواحی پایینی صورت جاهایی از صورت هستند کی می‌توان از این روش دران ها استفاده کرد. همچنین می‌توان بعد از عمل جراحی بر روی بینی آران استفاده کرد. با این روش دغدغه‌های پزشکان نسبت به بعضی از مشکلات حل‌شده است و بیماران نیز رضایت پیداکرده‌اند.


  تزریق در دست‌ها:
  بهترین راه برای این‌که پوست خود را جوان نشان دهید این است که در آن چربی تزریق کنید؛ و همچنین با این روش می‌توان طراوت ازدست‌رفته پوست را به آن بازگرداند. می‌توان از این روش در باسن و سینه‌ها هم استفاده کرد اما نیازمند چربی‌های زیاد است.
   
بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - درباره تزریق چربی
 1. soheil
  پاسخ ها:
  1
  نمایش ها:
  1,663
 2. soheil
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  1,052
 3. soheil
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  1,126