رد اعلامیه
به مشاور زیبایی انجمن پوست ایران خوش آمدید. برای استفاده از کلیه امکانات انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید. لطفا سوالات خود را زیر قسمت مربوطه مطرح نمایید و منتظر پاسخ متخصصین باشید. جهت آشنایی بیشتر می توانید راهنمای کار با انجمن را بخوانید. با سپاس

جراحی بینی در آقایان,مردان

شروع موضوع توسط anahel ‏30/12/17 در انجمن عمل بینی-جراحی بینی

تزریق چربی | کاشت مو | هایفوتراپی | کاشت ابرو | تزریق ژل | پلکسر
بارگذاری...
 1. anahel

  anahel عضو گروه

  جراحی بینی در آقایان,مردان

  جراحی بینی در میان مردان نیز بسیار رایج و پر طرفدار است.آقایان در دوران میانسالی چون جوانی را گذرانده و رو به پیری هستند دوست دارند که جوانتر به نظر برسند.بینی را می توان آشکارترین قسمت زیبا شناختی دانست به این دلیل که در مرکز صورت قرار دارد.مقایسه چهره خو با دیگر افراد کاملأ اشتباه است و می توان گفت کسانی که خود را با دیگران مقایسه میکنند نوعی اختلال دارند که باعث می شود پس از جراحی نیز رضایت نداشته باشند .
  می توان گفت که توجه بیش از حد به ظاهر ممکن است درست نباشد اما امروز نمی توان اهمیت توجه به ظاهر را نادیده گرفت.انجام عمل زیبایی در مردان حتی اگر به نتیجه دلخواه خود نرسند باعث افزایش اعتماد به نفس آنان می شود.هدف از عمل بینی در مردان متفاوت است. ربخی با هدف کوچک کردن بینی اقدام به جراحی میکنند و برخی برای شبیه شدن فرم بینی به بینی دیگر اعضای خانواده و ربخی نیز از مدل بینی رضایت ندارند.رفع مشکل تیغه بینی به دلیل مشکلات تنفسی،ترمیم اثرات یک زخم کهنه روی بینی،ایجاد تغییر در ظاهر تکراری،ایجاد تغییر در حالت صورت و صورتی زیبا داشتن میتواند از دلایل مردان برای انجام عمل جراحی بینی باشد.برای انجام جراحی در نوجوانی باید قبل از عمل معاینه شوید تا از به پایان رسیدن رشد استخوان صورت مطمئن شد.مهم ترین عامل برای جراحی بینی انتخاب متخصص با تجربه است.
  آقایان برای انجام عمل بینی به دنبال مدل بینی مردانه و جراحی که جراحی بینی مردانه انجام می دهند هستند.در مدل بینی مردانه فاصله بین لب و بینی و قوس پشت بینی باید استاندارد باشد و بینی نباید قوس پشت بینی زیادی داشته باشد.
  جراحی بینی مردان به راحتی دیگر جراحی های زیبایی نیست و با دیگر عمل ها بسیار متفاوت است بنابراین برای انجام این عمل نیاز به متخصصی با تجربه است.اما نکته بسیار مهمی که هم در خانم ها و هم در آقایان بسیار مهم است هماهنگ بودن بینی با دیگر اجزای صورت است که باید به آن توجه شود.برخی افراد بر این باورند که جراحی زیبایی بینی برای مردان مناسب نیست و مردان نباید عمل زیبایی بینی انجام دهد و این منطقی نیست این حق هر مرد و زنی است که تمایل به زیباتر شدن داشته باشد.هر چند که مردان و زنان از لحاظ روحیات و ساختار بینی با هم متفاوتند و باید به این نکته توجه کرد اما این موضوع دلیل بر این نیست که جراحی بینی برای مردان ضرر دارد.
  با توجه به این که بینی مردان بزرگتر و پوستشان ضخیم تر است و غضروف و استخوان بندی در مردان محکم تر است نتیجه جراحی در آقایان نیز باید متفاوت باشد.و بدترین و زشت ترین حالت ممکن جراحی بینی مردان،عمل بینی با مشخصات زنانه است.
  باید از انجام عمل بینی برای گروهی از مردان که چنین خواسته های غیر معقول دارند خودداری کرد.و همچنین باید توجه کنید که از مراجعه به جراحی که بینی همه را یکسان عمل می کند و بین بینی مردان و زنان تفاوتی ایجاد نمی کند خودداری کنید.
  بینی پس از جراحی باید به گونه ای باشد که در صورت مردانه تغییری ایجاد نشود و بینی با دیگر اجزای صورت هماهنگی داشته باشد یکی از بزرگترین تفاوت های مردان با زنان در در میان گذاشتن خواسته هایشان با پزشک است زیرا مردان به راحتی زنان نمی توانند خواسته هایشان را با پزشک در میان بگذارند و یا حتی خواسته هایشان را ب طور دقیق نمی دانند.جراحی که به مسائل روانشناختی و زیبا شناسی اهمیت می دهد تحت هیچ شرایطی قبول به کوچک کردن یا قوس دادن و یا سر بالا کردن بیش از حد بین مردان نمی کند.اصول عمل بینی مردان به گونه ای باید باشد که پس از مدتی عمل جراحی قابل تشخیص نباشد.
  مهم ترین تفاوت بینی آقایان و خانم ها:
  1-تنگتر بودن زاویه میان بینی و پیشانی در آقایان
  2-کمتر بودن زاویه میان بینی و لب بالایی در آقایان
  3-صاف تر و بدون شیب تر بودن قوس بینی در آقایان نسبت به خانم ها
  4-طول بینی بلندتر در آقایان
  5-بیشتر بودن بیرون زدگی نوک بینی از صورت در آقایان
  6-بلندتر بودن پل بینی در آقایان
   
  آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏18/9/18
بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - جراحی بینی آقایان
 1. liaaa
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  636
 2. liaaa
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  279
 3. asajon
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  424
 4. alifazel68
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  515
 5. anamehr
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  455