رد اعلامیه
به مشاور زیبایی انجمن پوست ایران خوش آمدید. برای استفاده از کلیه امکانات انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید. لطفا سوالات خود را زیر قسمت مربوطه مطرح نمایید و منتظر پاسخ متخصصین باشید. جهت آشنایی بیشتر می توانید راهنمای کار با انجمن را بخوانید. با سپاس

جای بخیه عمل ماموپلاستی

شروع موضوع توسط dermo ‏22/5/21 در انجمن پروتز سینه

تزریق چربی | کاشت مو | هایفوتراپی | کاشت ابرو | تزریق ژل | پلکسر
بارگذاری...
  1. dermo

    dermo عضو گروه

    جای بخیه عمل موضوعی است که باعث نگرانی در افرادی می‌شود که قصد انجام عمل جراحی زیبایی سینه را دارند. جراحی زیبایی سینه به دلایل مختلف و با روش‌های متفاوتی صورت می‌گیرند. به عنوان مثال افرادی هستند که به دنبال کوچک کردن سینه‌های خود با استفاده از روش‌های پیکرتراشی یا عمل کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی کاهشی می‌باشند. برخی دیگر نیز به شیوه کاشت پروتز، هدف بزرگ کردن سینه‌های خود را دنبال می‌کنند. البته جراحی زیبایی سینه نیز شگردها و متدهای خاص خود را دنبال می‌کند. جراحی زیبایی سینه یا عمل ماموپلاستی، به منظور کاهش یا افزایش سایز سینه‌ها انجام می‌شوند. امروزه عمل ماموپلاستی جزء جراحی‌های محبوب در بین خانم‌ها می‌باشد.


    همواره موارد نگران‌کننده‌ای در مورد مراقبت های بعد از ماموپلاستی وجود داشته است. دوره نقاهت عمل ماموپلاستی موضوعی است که تا حد زیادی تعیین‌کننده نتیجه نهایی عمل جراحی زیبایی سینه خواهد بود. مراقبت های بعد از عمل زیبایی سینه از چنان اهمیتی برخوردار هستند که تصمیم می‌گیریم در ابتدا، به معرفی یا مرور برخی از موارد مهم در این زمینه بپردازیم. بیشتر مراقبت های بعد از عمل زیبایی سینه به منظور کاهش عوارض ناشی از عمل خواهند بود. به عنوان مثال، رفع کردن جای بخیه عمل ماموپلاستی مهم‌ترین نکته‌ای است که در تعیین نتیجه مطلوب از جراحی زیبایی سینه در بر خواهد داشت. در کل، مراقبت های بعد از عمل زیبایی سینه به قرار زیر هستند که تا پس از دوره نقاهت عمل ماموپلاستی لازم است مورد توجه واقع شوند.


    در این مقاله اطلاعاتی در مورد جای بخیه عمل ماموپلاستی ارائه دادیم. سبک اسکاری که ایجاد می‌شود به برش‌هایی که پزشک ایجاد می‌کند، شیوه برخورد پزشک با بافت سینه در حین جراحی، واکنش سیستم ایمنی و پوست خود بیمار و مشاوره های پس از جراحی بستگی دارد. نکته دیگری که در طول مقاله به آن اشاره شد، تأثیر تبحر پزشک در جای زخم ایجاد شده است. یکی از جراحان نامی و با تجربه در حیطه جراحی سینه در تهران هستند. ایشان می‌توانند عمل ماموپلاستی را به بهترین شکل و با کم‌ترین میزان جای بخیه انجام دهند. برای رزرو زمان مشاوره می‌توانید از طریق سایت اقدام کنید. همچنین ویدیویی کامل از تصاویر قبل و بعد از جراحی ماموپلاستی تهیه شده که می توانید با مراجعه به مطب و قسمت مخصوص بانوان این تصاویر را مشاهده نمایید.