رد اعلامیه
به مشاور زیبایی انجمن پوست ایران خوش آمدید. برای استفاده از کلیه امکانات انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید. لطفا سوالات خود را زیر قسمت مربوطه مطرح نمایید و منتظر پاسخ متخصصین باشید. جهت آشنایی بیشتر می توانید راهنمای کار با انجمن را بخوانید. با سپاس

تمام مطالب و نکاتی که لازم است درباره پروتز سینه بدانید.

شروع موضوع توسط Ehsan ‏13/3/17 در انجمن پروتز سینه

تزریق چربی | کاشت مو | هایفوتراپی | کاشت ابرو | تزریق ژل | پلکسر
بارگذاری...
 1. Ehsan

  Ehsan عضو گروه

  پروتز سینه چیست؟

  می دانید که امروزه، عمل های زیبایی رونق بسیاری یافته اند. این عمل ها، به نوعی برای انسان ها مهم است. زیرا جامعه، افراد زیبا را بیشتر می پسندد. یکی از این عمل های زیبایی که فروان هم هستند، عمل های پروتز است. به طور مثال یا پروتز سینه . در عمل های پروتز، یکی از اندام که کوچک است، بزرگ تر می شود. به طور مثال در ، اگر فردی دچار چانه کوچک باشد، در این عمل، این مشکل از بین می رود. آیا درباره پروتز سینه اطلاعات دارید؟ در این مطلب با من باشید تا درباره پروتز سینه مطالبی ارائه کنم.
  [​IMG]

  پروتز سینه چیست؟

  همان طور که گفته شد، عمل های پروتز، برای بزرگ تر کردن یک اندام صورت می گیرند. مانند پروتز چانه. این عمل هم به قصد بزرگ تر کردن سینه می باشد. زنان، اندامی به نام سینه یا پستان دارند. اما در بعضی از خانم ها، این عضو، کمی کوچک تر است و باعث مشکلاتی می شود. بنابراین از پروتز سینه استفاده می شود. در این عمل، با ایجاد یک شکاف، پروتز در داخل سینه کاشته می شود.

  بهترین کاندیدهای این عمل

  به طور کلی، تمام افرادی که سینه کوچکی دارند یا حتی فاقد سینه هستند، می توانند از این عمل بهره ببرند. همچنین افرادی که سینه هایشان تقارن ندارند، افرادی که سینه ضعیف و شلی دارند هم می توانند تحت این عمل درمان شوند.
  [​IMG]

  انواع پروتز

  پروتز هایی که برای سینه استفاده می شوند، انواع مختلفی دارند. هر کدام از آن ها هم ویژگی خاصی دارند. چند نمونه از آنها در ادامه ذکر می شود:

  پروتز های گرد

  پروتز های قطره اشکی

  پروتز های ژلی و آب نمکی

  عوارض

  به طور کلی، شما در این روش شاهد عوارض زیادی نخواهید بود. اما ممکن است پس از عمل عوارضی که معمول هستند مانند قرمزی، ورم و ... برای زمان بسیار کمی مشاهده شود.

  استفاده از این عمل حین بارداری

  باید گفت که اگر پروتز سینه با دوران بارداری تداخل کند، هیچ مشکلی ایجاد نخواهد شد.
  [​IMG]

  مراقبت های بعد از انجام عمل

  بعد از عمل، بهتر است تا مدتی، از رانندگی کردن و باز کردن بیش از حد دست ها خودداری کنید.

  بعد از عمل، آنتی بیوتیک و مسکن برای بیمار تجویز می شود. این دارو ها باید استفاده شوند.

  بنابراین یکی از عمل های زیبایی که در بین خانم ها بسیار شایع است، عمل پروتز سینه است. افرادی که سینه کوچک و ضعیفی دارند و یا سینه آنها شل است می توانند از این عمل زیبایی استفاده کنند. همچنین بعضی از افراد که سینه تختی دارند هم می توانند به خوبی از این عمل بهره ببرند. این عمل عوارض زیادی به دنبال ندارد. همچنین نتایج هم بلافاصله پس از انجام، قابل مشاهده خواهند بود. شاید برایتان سوال باشد که آیا انجام این عمل در حین شیردهی و بارداری مشکلی دارد؟ خیر این عمل به بارداری و شیردهی لطمه ای نمی زند.
   
  آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏17/9/18