رد اعلامیه
به مشاور زیبایی انجمن پوست ایران خوش آمدید. برای استفاده از کلیه امکانات انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید. لطفا سوالات خود را زیر قسمت مربوطه مطرح نمایید و منتظر پاسخ متخصصین باشید. جهت آشنایی بیشتر می توانید راهنمای کار با انجمن را بخوانید. با سپاس

بعد از PRP چه نکاتی باید رعایت شود؟

شروع موضوع توسط soheil ‏30/1/17 در انجمن مزوتراپی

تزریق چربی | کاشت مو | هایفوتراپی | کاشت ابرو | تزریق ژل | پلکسر
بارگذاری...
 1. soheil

  soheil مشاور

  بعد از PRP چه نکاتی باید رعایت شود؟

  پس از درمان با روش PRP و یا هر روش دیگری که تحت نظارت و بررسی پزشک قرار دارد باید بیماران نکاتی را مدنظر قرار دهند تا بتوانند علاوه بر این‌که بهترین نتیجه را دریافت کنند دچار عارضه‌های بعد از درمان نیز نشود؛ اما توصیه‌هایی که یک پزشک می‌تواند پس از درمان به روش PRP به بیماران خود توصیه کند می‌تواند شامل نکات زیر باشد:

  استفاده از کمپرس سرد معمولاً برای یک فرایند ایدهآل به از هر درمانی انجام می‌شود در اینجا نیز برای کاهش و رفع ورم در نواحی تحت درمان بیماران می‌توانند از کمپرس آب سرد استفاده کنند و از آن سود ببرند.

  به محل د رمان تا مجبور نشدید و مثلاً هنگام خارش دست نزنید و بهتر است برای استفاده از مواد آرایشی و بهداشتی به عدد از درمان حدود 6 ساعت صبر کنید و بعد به استفاده از آن‌ها بپردازید تا دچار عوارض ناهنجار نشوید.

  اما بیماران باید توجه داشته باشند که این افراد می‌توانند کارهای روز مرده خود را بلافاصله بعد از درمان ادامه دهند و منعی برایان‌ها وجود ندارد اما اگر چنان چه د طول روز و همراه با این فعالیت‌ها مانند شستشوی دست و صورت دچار درد و سوزش شدید اقدامات لازم را برای کنترل و مراقبت انجام دهید، ولی در کل بعد از هر درمانی باید اقدامات پیشگیرانه را جدی بگیرید تا از عوارض بعد از درمان رنج نبرید.
   
 2. mainy marian

  mainy marian عضو گروه

  بیماران باید توجه داشته باشند که این افراد می‌توانند کارهای روز مرده خود را بلافاصله بعد از درمان ادامه دهند و منعی برایان‌ها وجود ندارد اما اگر چنان چه د طول روز و همراه با این فعالیت‌ها مانند شستشوی دست و صورت دچار درد و سوزش شدید اقدامات لازم را برای کنترل و مراقبت انجام دهید، ولی در کل بعد از هر درمانی باید اقدامات پیشگیرانه را جدی بگیرید
   
بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - بعد PRP نکاتی
 1. soheil
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  18,179
 2. soheil
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  13,676
 3. soheil
  پاسخ ها:
  1
  نمایش ها:
  37,447
 4. soheil
  پاسخ ها:
  3
  نمایش ها:
  37,987