رد اعلامیه
به مشاور زیبایی انجمن پوست ایران خوش آمدید. برای استفاده از کلیه امکانات انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید. لطفا سوالات خود را زیر قسمت مربوطه مطرح نمایید و منتظر پاسخ متخصصین باشید. جهت آشنایی بیشتر می توانید راهنمای کار با انجمن را بخوانید. با سپاس

بالا کشیدن ابرو با بوتاکس

شروع موضوع توسط soheil ‏30/1/17 در انجمن تزریق بوتاکس

تزریق چربی | کاشت مو | هایفوتراپی | کاشت ابرو | تزریق ژل | پلکسر
بارگذاری...
 1. soheil

  soheil مشاور

  بالا کشیدن ابرو با بوتاکس

  افرادی که به دنبال زیبایی ابرو خود بدون جراحی هستند بوتاکس یکی از آن روش‌ها است و برای بیشتر افراد تزریق بوتاکس می‌تواند بهترین راه باشد.

  با تزریق بوتاکس این ماده بر روی ماهیچه‌های اطراف ابرو اثر می‌گذارد و آن‌ها را شل می‌کند تا باعث بالا کشیده شدن ابرو شوند یعنی هدف از تزریق بوتاکس تنظیم مجدد ساختار عضلانی در اطراف ابرو است. البته به ای لابه‌لا کشیدن ابرو می‌توان از ژل و رژودرم هم استفاده کرد.

  تزریق اسکولترا هم می‌تواند گودی‌های صورت شمارا برطرف کند. تمام این روش‌ها متناسب با نیاز بیمار تجویز می‌شود. این روش‌ها راه‌کارهای کم‌خطری برای اصلاح بافت صورت هست.

  از تزریق بوتاکس برای می‌توان به‌عنوان درمانی برای رفع چروک اطراف چشم و بین ابروها هم استفاده کرد. استفاده از بوتاکس برای بالا کشیدن ابروی شما ممکن است به چند دقیقه وقت نیاز داشته باشد ولی به مدت 3 تا 4 ماه دوام دارد.

  البته چروک‌ها می‌توانند با بالا رفتن سن افزایش پیدا کنند و بوتاکس یک درمان دائم نباشد ولی خوبی این روش این است که از عمل‌های اغلب رنج‌آور و دارای عوارض جلوگیری می‌کند.
  ولی بهترین کاران است که قبل از هر کاری و قبل از این‌که دست به درمان بزنید با پزشک خود درباره نوع و شیوه درمان خود مشورت کنید.