رد اعلامیه
به مشاور زیبایی انجمن پوست ایران خوش آمدید. برای استفاده از کلیه امکانات انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید. لطفا سوالات خود را زیر قسمت مربوطه مطرح نمایید و منتظر پاسخ متخصصین باشید. جهت آشنایی بیشتر می توانید راهنمای کار با انجمن را بخوانید. با سپاس

انواع روش های بازسازی و ترمیم ابرو

شروع موضوع توسط somayeh ‏13/2/17 در انجمن کاشت ابرو

بارگذاری...
  1. somayeh

somayeh مدیر

جهت مشاوره زیبایی پوست و مو و لاغری تماس بگیرید.
    برای ترمیم و بازسازی ابرو، روش های متفاوتی وجود دارد. این روش ها را به طور کلی می توان به 3 دسته تقسیم کرد:
    download (1).jpeg
    :

در این روش با استفاده از پیوند فولیکول های مو از ناحیه اهداکننده (معمولا پشت سر و یا پشت گوش می باشد.) انجام می گیرد. در این روش با پیوند به پوست ناحیه ابرو، امکان دست یابی به ابروی طبیعی و قابل رشد برای فرد فراهم می شود. این روش امروزه بسیار کارآمد می باشد و مورد توجه بسیاری از متخصصان و متقاضیان کاشت مو قرار گرفته است.

جراحی فلاپ پوست سر:
    در این روش با پیوند قسمتی از پوست سر بیمار به همراه عروق خونی آن، به ناحیه ابرو، بازسازی ابرو صورت می گیرد. پوست پیوند زده شده، در روزهای ابتدایی از عروق خونی ذخیره خود تغذیه خواهد کرد. بعد از آن با پیوند آن به عروق خونی ناحیه پذیرنده، ابرو شکلی طبیعی خواهد داشت و رشد خواهد کرد. این روش به دلیل احتمال به جای ماندن رد بخیه، امروزه کمتر استفاده می شود. البته در مواردی که به دلیل بیماری های پوستی، نیاز به ترمیم ابرو می باشد، این روش به دلیل پیوند پوستی جدید به ناحیه ابرو، می تواند موثرتر از روش کاشت ابرو و پیوند ابرو باشد.

کاشت ابرو:

همچون، بسته به ناحیه مورد نظر کاشت، به چند مرحله نیاز خواهد داشت و طی چند مرحله انجام می پذیرد. همچنین در مواردی نیاز به تکرار کاشت مو پس از دو یا چند سال خواهد بود.

mohammad-saleh از این پست تشکر کرده است.
  2. mohammad-saleh

mohammad-saleh عضو گروه

با سلام و خسته نباشید
    من قسمت هایی از ابروی خالی کرده،میخواستم بدونم من قرص زینک استفاده میکنم تاثیری داره.از روغن نارگیل هم استفاده میکنم.نظرتون در مورد این دو چیه؟؟؟
    روش دیگه ای هم وجود داره که بشه از ریزشش جلوگیری کرد؟؟؟
    با تشکر از سایت خوبتون

3. skynet

skynet عضو گروه

"ترمیم موی ابرو"
    روش های مختلفی برای بازسازی تمام یا بخشی از ابروها در دسترس است :

کاشت واحد های فولیکولی یا موهای تک عددی از ناحیه دهنده به ابرو و نیز روش گرافت ترمیمی که برداشت یک نوار دارای مو از ناحیه دیگر و انتقال آن به ابرو است ، وجود دارند . بیمار و جراح باید در انتخاب روش متناسب با نیاز بیمار به توافق برسند .روش های ترمیم ابرو معمولاً به صورت سرپایی انجام می شوند و عوارض بعد از عمل معمولاً به تورم جزئی اطراف چشم محدود می شود .

mohammad-saleh از این پست تشکر کرده است.
  4. falahi

falahi عضو گروه

من قسمت اعظم ابروی خودم رو از دست داده بودم به خاطر استرس شدید برای کنکور. به طوری که تقریبا ابروهام نصف شده بود. از محلول تقویت مو و ابرو استفاده کردم خیلی خوب شده بود ولی امسال که زایمان کردم باز هم ریزش دارم فکر میکنم دوباره باید استفاده کنم ولی الان تو دوران شیردهی هستم و ریزش آن همچنان ادامه دارد پس منتظرم که این دوران هم به پایان برسد .
    وقتی ابرو رو بکارم هم خواهد ریخت؟ یا نه
    مخصوصا در این دوران های حساس مثل مواقع پراسترس زایمان یا دوران شیر دهی

این صفحه را به اشتراک بگذارید