رد اعلامیه
به مشاور زیبایی انجمن پوست ایران خوش آمدید. برای استفاده از کلیه امکانات انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید. لطفا سوالات خود را زیر قسمت مربوطه مطرح نمایید و منتظر پاسخ متخصصین باشید. جهت آشنایی بیشتر می توانید راهنمای کار با انجمن را بخوانید. با سپاس

انواع خال های صورت

شروع موضوع توسط nada-raha ‏25/2/17 در انجمن برداشتن خال صورت

تزریق چربی | کاشت مو | هایفوتراپی | کاشت ابرو | تزریق ژل | پلکسر
بارگذاری...
 1. nada-raha

  nada-raha عضو گروه

  به نقاط رنگی و یا تیره روی پوست بدن و یا صورت خال می گویند. این خال ها ممکن است فقط یه نقطه رنگی باشند و یا حجم نیز داشته باشند. گاها پیش می آید که به دلیل رنگ این خال هاو یا اندازه و محل قرارگیریشان، نیاز به حذف آنها می باشد. در مواردی نیز این خال ها فقط از روی زیبایی حذف نمی شوند و برای جلوگیری از ابتلا به سرطان پوست، باید این خال ها را به سرعت حذف کرد. در این موارد مشاوره با پزشک متخصص و تشخیص او در این رابطه می تواند بسیار موثر باشد.


  J1375338505-1.jpg

  در کل انواع خال های صورت را می توان به سه دسته تقسیم بندی کرد:

  خال سطحی: خال های قهوه ای رنگ و کوچک در حدود نیم سانتی متر که معمولا به دلایل ارثی و یا تغییرات پوست به سبب قرارگیری در معرض آفتاب شکل می گیرند.

  خال درمال: خال های برآمده و بی رنگ که به رنگ پوست می باشند. البته بعضی موارد این خال ها قهوه ای هستند و کمی رنگ دارند.

  خال ترکیبی: خال های ترکیبی در واقع خال های درمال هستند که نه تنها برآمده هستند، بلکه رنگ آ«ها قهوه ای و یا تیره است. این خال معمولا دارای مو نیز هستند.

  پزشک متخصص در جلسات مشاوره و با بررسی خال می تواند بهترین روش را برای حذف آ«ها تشخیص دهد.. باید توجه داشت که بسیاری از این خال ها اصلا نیازی به حذف ندارند، نه به دلایل زیبایی و نه به دلایل پزشکی. با این حال در مواردی که احساس می شود که خال حامل بیماریست، باید سریعا نسبت به حذف آن اقدام کرد و تشخیص این مسئله بر عهده متخصص است
   
بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - انواع خال های
 1. ghazaldarman
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  273
 2. nada-raha
  پاسخ ها:
  1
  نمایش ها:
  2,352