رد اعلامیه
به مشاور زیبایی انجمن پوست ایران خوش آمدید. برای استفاده از کلیه امکانات انجمن ثبت نام کنید یا وارد شوید. لطفا سوالات خود را زیر قسمت مربوطه مطرح نمایید و منتظر پاسخ متخصصین باشید. جهت آشنایی بیشتر می توانید راهنمای کار با انجمن را بخوانید. با سپاس

استفاده از کرم و لایه بردار و تزریق جهت درمان پف زیر چشم

شروع موضوع توسط nada-raha ‏26/2/17 در انجمن درمان پف زیر چشم

تزریق چربی | کاشت مو | هایفوتراپی | کاشت ابرو | تزریق ژل | پلکسر
بارگذاری...
 1. nada-raha

  nada-raha عضو گروه

  استفاده از کرم:
  گودی و پف زیر چشم نیاز به درمان دارد و هیچ راهی بهتر از درمان آن و جلوگیری از پیشرفت آن در سنین جوانی نیست. به همین سبب کرم های مختلفی مخصوص دور چشم برای سنین مختلف تولید شده اند که با آگاهی و مشورت با پزشک متخصص می توان بهترین کرم و مناسبترین را برای خود انتخاب و بهرتین نتیجه را در دراز مدت از آن گرفت. البته این کرم ها برای درمان پف های وخیم نمی تواند به خوبی جوابگو باشد.

  لایه برداری:
  پزشک متخصص با استفاده از لایه بردارها می تواند به درمان پف زیر چشم کمک بسیاری کند. البته انتخاب نوع آن و تعداد جلسات موردنیاز برای گرفتن نتیجه با توجه به نظر پزشک صورت می گیرد. این روش در کنار جراحی می تواند نتیجه بهتری برای پف های وخیم داشته باشد.
  01ت.jpg
  تزریق ژل:
  گاهی تزریق ژل در گوشه چشم و در فرورفتگی در این ناحیه می تواند پف زیرچشم را متعادل کرده و ظاهری زیباتر برای فرد به ارمغان آورد. انتخاب این روش فقط با تشخیص پزشک ممکن می باشد. ژل تزریق شده تا حدود 1 سال 1 سال و نیم ماندگار است و بعد از آن جذب بدن می شود که نیاز دوباره به تزریق می باشد.

  تزریق بوتاکس:
  گاهی به سبب فعالیت عضلات در این ناحیه پف چشم شکل گرفته است. در این موارد با تزریق بوتاکس به عضلات این ناحیه باعث کاهش فعالیت عضلات و درنتیجه کم شدن پف چشم می شود. این عمل تا حدود 18 ماه ماندگار است و بعد از آ« نیاز دوباره به تزریق می باشد. البته به مرور زمان و تکرار تزریق بوتاکس، عضلات ضعیف می شوند و طول دوره ماندگاری بیشتری خواهد شد.
   
  آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏17/9/18