مصرف میوه برای جلوگيری از پيری پوست

شروع موضوع توسط آرش317 ‏26/2/17 در انجمن ماسک زیبایی

1. آرش317

آرش317 New Member

مصرف موضعي ميوه ها نيز بسيار موثر است و اين كار از هزاران سال پيش تاكنون براي حفظ جواني و شادابي پوست مورد استفاده بوده است.
    پوست ميوه ها داراي اثرات متفاوت و خواص مختلفي هستند استفاده از پوست خيار پوست طالبي هلو و زردآلو موثر است اما در استفاده از ميوه ها نيز بايد همچون مصرف دارو قبل از استفاده ميوه مورد نظر درناحيه اي از صورت آزمايش شود در صورت عدم بروز حساسيت براي تمامي نواحي صورت قابل استفاده است.

Mersana از این پست تشکر کرده است.
  2. mrsavar

mrsavar New Member

با سلام ممنون از مطلب شما لطف می کنید در ارتباط با نحوه ماسک زدن بر روی صورت ، روش تهیه چند ماسک میوه ای رو کامل شرح دهید تا ما تهیه و استفاده کنیم همچنین درباره خواص میوه های بکار رفته در ماسک شرح دهید و اینکه وقتی این میوه ها با هم قاطی میشه خواص جدیدی حاصل میشه یا باز هم هر میوه خواص خودشو اضافه میکنه ممنون میشم مطالب کامل تر و بیشتری در این خصوص منتشر کنید و از ماسک های تهیه شده در کشورهای دیگه هم بگین

3. mahhnaz s

mahhnaz s New Member

ماسک برنج
    اسیدهای چرب اصلی و ،E برنج یک ماده غذایی حاوی ویتامین
    نشاسته است که به نرمی پوست کمک می کند. همچنین برنج به
    افزایش رطوبت پوست و تحریک و نوسازی سلولی پوستی و
    استحکام پوست کمک می کند. ماسک برنج در کره طرفدار دارد. برای
    تهیه ماسک برنج ابتدا آن را آبکش کنید. آب به دست آمده سفید و
    حاوی نشاسته است و از آن می توان به عنوان لوسیون استفاده کرد.
    از آرد برنج هم می توانید ماسک نرم کننده درست کنید. برای این
    منظور ابتدا مقداری روغن کنجد روی بدن بمالید بعد یک قاشق
    غذاخوری آرد برنج را با شیر مخلوط کنید و لایه ای ضخیم روی
    پوست قرار دهید. بعد از 15 دقیقه آن را بشویید. این ماسک آرام
    بخش، نرم کننده و روشن کننده پوست است.

4. گوهر طاهری

گوهر طاهری New Member

ماسک آلورا خیلی خیلی مفید هست.من در هفته سه بار ژله گیاه آلورا روی صورت به مدت بیست دقیقه قرار میدم واقعا معجزه میکنه برای درمان سوختگی های سطحی هم خیلی خوب جواب میده. اگر یک قاشق جوی پرک رو با نصف پیمانه شیر روی اجاق با حرارت کم بذاریم و یک خمیر نرم تهیه کنیم و روی پوست ماساژ بدیم خیلی خوبه. این دو روش رو من خودم امتحان کردم

این صفحه را به اشتراک بگذارید